3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NFL nadal monitoruje grę rozgrywającego

NFL nadal monitoruje grę rozgrywającego

Krąży doniesienia, że ​​komisarz Roger Goodell chce się spotkać z rozgrywającym Orłów, jakkolwiek się nazywa, Wypadł z gry na zawsze. Chociaż nie możemy ręczyć za osobiste odczucia Goodella w tej sprawie, faktem jest, że liga w dalszym ciągu monitoruje grę.

Według źródła mającego bezpośrednią wiedzę o sytuacji, liga NFL ją monitoruje. Nie ma jeszcze presji, aby wypchnąć grę push z gry.

Pod koniec ubiegłego sezonu „kilka” klubów zwróciło się do Ligi o zajęcie się tą sprawą. Liga odnotowała, że ​​około 18 drużyn stosowało pewne odmiany gry.

Źródło podało: „Kluby rozszerzyły teraz możliwości gry w tej formacji”.

Ostatecznie za wyeliminowaniem gry będzie musiało głosować 24 właścicieli. Właściciel Eagles, Jeffrey Lurie, niewątpliwie zagłosowałby na „nie” w sprawie jakiejkolwiek takiej propozycji. Na początku tego roku właściciel Cowboys, Jerry Jones Niespodziewanie wsparł grę.

Osobiste odczucia Goodella nie będą miały znaczenia, jeśli zgodzi się na to co najmniej dziewięciu właścicieli. Chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby Goodell mocno wykręcił ręce (jak najwyraźniej zrobił to na początku tego roku, aby zapewnić sobie możliwość przeniesienia czwartkowych meczów na niedziele i odwrotnie), powinien być skłonny wydać więcej kapitału politycznego, jeśli odejdzie. Wbrew woli dziewięciu lub więcej właścicieli, którzy nie chcą zostać wykluczeni z gry.

Właściwie jest dobry do atakowania piłki nożnej. Dla Orłów, które to opanowały, pierwsza i 10 stają się pierwszą i ósemką. Jeśli więcej drużyn sobie z tym poradzi, zdobędzie więcej jardów, utrzyma więcej ataków i zdobędzie więcej punktów.

NFL zdecydowanie chce zdobyć więcej punktów. Fakt ten staje się widoczny w latach, w których punktacja jest wysoka, a NFL często wysyła komunikaty prasowe, w których zachwala ten fakt osobom relacjonującym mecz.

Zatem niezależnie od tego, czy komisarz osobiście chciał kontynuacji zabawy, czy nie, prawdziwą władzę sprawowało dziewięciu lub więcej właścicieli. Jeśli przynajmniej Dziewięć powie „trzymaj się”, nic, co powie, zrobi lub pomyśli komisarz, nie będzie miało znaczenia.

READ  Kultowa koszulka Diego Maradony „Hand of God” sprzedaje się na aukcji internetowej za 9,3 miliona dolarów