24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix uruchamia trzy gry casual tylko dla członków w Polsce, Włoszech i Hiszpanii – TechCrunch

Netflix uruchamia trzy gry casual tylko dla członków w Polsce, Włoszech i Hiszpanii – TechCrunch

Netflix rozszerza reklamę gier mobilnych i wypuszcza trzy kolejne tytuły gier. Te tytuły są dostępne tylko dla członków serwisu Netflix na niektórych rynkach europejskich. Dziś firma wprowadza trzy gry casual dla członków Netflix w Hiszpanii, Włoszech i Polsce: Shooting Hoops, Dieter Up i Card Blast. Netflix niedawno rozpoczął marketing Pierwszy członek procesora Androida jest jedyną grą mobilną.

Podobnie nowe tytuły będą dostępne w tym samym modelu. Nowość w aplikacji Netflix[ゲーム]Za pomocą kart członkowie przechodzą do listy gier w ich lokalnym sklepie Google Play. Tutaj pobierz i zainstaluj grę tak jak każdy inny procesor. Jednak po zalogowaniu się będziesz potrzebować swoich danych logowania do serwisu Netflix, aby rozpocząć grę.

Nowa gra jest całkowicie darmowa, bez reklam i zakupów w aplikacji. Netflix[ゲーム]Pierwsze dwa tytuły uruchomione na karcie są związane z popularnym serialem „Stranger Things”, ale te nowe gry nie mają nic wspólnego z filmami i programami Netflix. Zamiast tego jest to prosta, casualowa gra, której celem jest przyciągnięcie szerokiego grona graczy. Stanowią one wzrost inwestycji Netflix, koncentrując się na uczynieniu gier mobilnych częścią szerszej gamy usług rozrywkowych, które rozwijają się nie tylko w zakresie przesyłania strumieniowego treści.

Gra dziś trafia do Polski i dołącza do dotychczasowego tematu „Stranger Things”. Tymczasem członkowie Netflix we Włoszech i Hiszpanii mogą uzyskać dostęp do nowego Game Trio i dwóch istniejących gier „Stranger Things”.

We Włoszech i Hiszpanii oficjalnie rozpocznie się o godzinie 17:00 i 8:00. W tym czasie gra zostanie wydana w serwisie Netflix.

Najnowsza firma Przemówił Powiedział, że jest na wczesnym etapie badania, jak ten model będzie wyglądał, z planami rozszerzenia rynku gier w drugim kwartale przychodów.

Przeczytaj artykuł Netflix: „Gry to dla nas po prostu inny rodzaj treści i widzimy oryginalne filmy, animacje i rozszerzenia niepisanej telewizji”. List partnerski, Powiedział, że najpierw skupił się na darmowych grach zaprojektowanych na urządzenia mobilne. „… programujemy oryginał od prawie dekady, więc myślę, że nadszedł czas, aby członkowie dowiedzieli się więcej o tym, jak cenią grę” – wyjaśniła firma.

Źródło obrazu: Zrzut ekranu Teeter Up w Google Play

Pod koniec sierpnia Netflix wykorzystał tytuły dwóch „obcych rzeczy” stworzonych przez studio sportowe z Allen w Teksasie. Dodatkowe PD Mój. S. Ograniczone do Netflix.. Jednak te gry były wcześniej dostępne w Sklepie Play i nadal mogą w nie grać już zainstalowani użytkownicy. Jednak nowi gracze mogą teraz znaleźć dwie gry na procesorze Netflix: Stranger Things: 1984 i Stranger Things 3: Game.

READ  Hrgović zmierzy się w Polsce z broniącym tytułu Usykiem

Ten sam schemat będzie kontynuowany w nowych wydaniach.

„Card Blast” jest objęty licencją wydaną w USA Nielegalna gra„Strzelanie obręczy” i „Teater Up” kanadyjskich programistów mróz

Ta gra została wydana na koncie Netflix Google Play, więc ci programiści nie zostaną przypisani do listy Sklepu Play.

Po spotkaniu z jednym z nowych tematów na TechCrunch poprosił o opinie, przejrzał szczegóły projektu wydania Netflix i opublikował raport na temat ekspansji gier mobilnych.

„”Od dziś członkowie Netflix w Hiszpanii i Włoszech będą mogli teraz grać w pięć gier mobilnych na Androida w ramach serii wdrożeń gier ”- powiedział rzecznik Netflix. ”, „„ Dieter Up ”i„ Shooting Rings. Wszystko to jest teraz dostępne również w Polsce. Nadal jesteśmy na bardzo wczesnym etapie, ale z przyjemnością oferujemy te ekskluzywne gry w ramach naszego członkostwa w serwisie Netflix bez reklam i zakupu procesora. „

Wcześniej Netflix Opis Polska ma aktywną publiczność gier mobilnych, dlatego wybrała Polskę jako pierwszy rynek testowy gier mobilnych. Wydawało się to właściwe dla tej wstępnej informacji zwrotnej.

Dziś firma zauważa, że ​​Włochy i Hiszpania zostały wybrane jako dodatkowe rynki z podobnych powodów, a cały rynek europejski jest ważnym rynkiem dla Netflix.

Netflix powiedział, że planuje wprowadzić grę w innych regionach, w tym w Stanach Zjednoczonych, w pewnym momencie w przyszłości, ale w pewnym momencie nie wiadomo. Naszym celem jest również wprowadzenie gry na iOS.

Pakiet gier mobilnych Netflix Android Processor w Polsce, we Włoszech.[ゲーム]Jest dostępny w zakładce. Hiszpania, dzisiaj 8:00 (czasu wschodniego standardowego) / 11:00 (BT) / 17:00 (czasu środkowoeuropejskiego).

Netflix uruchamia trzy gry casual tylko dla członków w Polsce, Włoszech i Hiszpanii – TechCrunch Link źródłowy Netflix uruchamia trzy gry casual tylko dla członków w Polsce, Włoszech i Hiszpanii – TechCrunch

READ  Polska wzywa ambasadora USA w związku z nieokreślonymi „akcjami” stacji telewizyjnej