22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix ujawnia daty premiery czwartego sezonu Stranger Things, czyli ostatniego sezonu

Netflix ujawnia daty premiery czwartego sezonu Stranger Things, czyli ostatniego sezonu

Po zniknięciu Prawie trzy latai Dziwne rzeczy W końcu powraca na czwarty sezon. Sezon 4 zostanie podzielony na dwa oddzielne tomy, z których pierwszy pojawi się 27 maja, a drugi 1 lipca, ogłosili twórcy serialu w czwartek. Ogłoszenie zawierało również kilka innych ciekawostek na temat serialu, w tym fakt, że sezon 5 będzie ostatnim odcinkiem serii… ale nie będzie ostatnim w uniwersum Stranger Things.

Wszystkie te reklamy pochodziły bezpośrednio od Matta Duffera i Rossa Duffera, twórców Dziwne rzeczyw liście otwartym do mas. Sezon 4 zawiera „dziewięć scenariuszy” i jest jak dotąd największym i najdłuższym sezonem w historii serialu, co jest jednym z powodów, dla których Duffers zdecydowali się podzielić go na pół. Jedna rzecz, o której nie wspomniano w liście, to dokładnie ile odcinków będzie w każdym tomie sezonu.

Duffers powiedzieli również fanom, że ich planem było zawsze ukończenie historii Jedenastki i miasta Hawkins w stanie Indiana w czterech lub pięciu sezonach, co zapewnili fanom, że będą miały sens, gdy zobaczą sezon 4.

Wreszcie Duffers zażartowali, że chociaż finał 5 sezonu oznaczałby koniec historii Stranger Things, nie byłby to koniec większego wszechświata.

„W świecie Stranger Things wciąż jest wiele ekscytujących historii do opowiedzenia. Nowe łamigłówki, nowe przygody i nieoczekiwani nowi bohaterowie” – powiedzieli bracia Dover.

Chociaż nie ogłoszono jeszcze żadnych planów, z pewnością oznacza to, że Dziwne rzeczy Podział może być w drodze do Netflix w najbliższej przyszłości. Ale najpierw musimy zobaczyć, jak idzie w Hawkins (lub Rosja).

READ  Rodzina Richarda Simonsa jest „oszołomiona” i „wdzięczna” za wsparcie po jego śmierci