25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix publikuje oświadczenie dotyczące „niefortunnego incydentu”, w którym zginęło dwóch członków obsady

Netflix publikuje oświadczenie dotyczące „niefortunnego incydentu”, w którym zginęło dwóch członków obsady

Siedziba Netflix w Los Angeles

Siedziba Netflix w Los Angeles

Netflix udostępnił oficjalne oświadczenie po pliku Śmiertelny wypadek van Blisko jej nowej kolekcji serii wybór Zginęło dwóch aktorów, Ray Gardonio i Juan Francisco Gonzalez.

Rzecznik Netflix powiedział: „Jesteśmy głęboko zasmuceni tragicznym wypadkiem, w którym zginęli Ray Gardonio i Juan Francisco Gonzalez”. Tygodnik Rozrywka. „Nasze myśli są z ich bliskimi i z tymi, którzy zostali ranni podczas tego niefortunnego incydentu”.

Czytaj więcej

Według doniesień, Gardoño i Gonzalez zginęli w zeszłym tygodniu po tym, jak ciężarówka przewoziła kilku swoich członków wybórObsada i ekipa rozbijają się i przewracają na pustynnej drodze w pobliżu Santa Rosalia Loreto w Baja California. Sześć innych zostało rannych w wypadku.

Serial produkował Netflix, początkowo zatytułowany Amerykański Jezuswraz z niezależną firmą produkcyjną Redrum.

Redrum podzielił się własnym oświadczeniem na temat incydentu z EW. „Każdy z nas produkuje wybór Jestem zszokowany tragicznym wypadkiem, który wydarzył się w zeszły czwartek, podczas przechodzenia przez jezdnię z Santa Rosalia w Baja California do lokalnego lotniska.” „Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem naszych kolegów Raya Gardonio i Juana Francisco Gonzaleza. blisko wszystkich dotkniętych tą niewypowiedzianą tragedią. Redrum współpracuje z lokalnymi władzami, a wstępne raporty i zeznania świadków wskazują, że wszystkie protokoły bezpieczeństwa były na miejscu i że był to nieszczęśliwy wypadek.”

zrobić zdjęcie wybór Zaczęło się w Meksyku w kwietniu. Zgodnie z oryginalnym nagraniem, serial następuje: „Dwunastoletni chłopiec nagle odkrywa, że ​​powrócił z Jezusem Chrystusem. Potrafi zamienić wodę w wino, sprawić, że niepełnosprawni będą chodzić, a może nawet wskrzesić zmarłych! Jak on radzić sobie z losem, by doprowadzić świat do konfliktu przez tysiące lat?”

Produkcja serialu została już wstrzymana po tragedii.