12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Następna gra WNBA Caitlin Clark: Jak oglądać Indiana Fever vs.  Dziś wieczorem Atlanta Dream

Następna gra WNBA Caitlin Clark: Jak oglądać Indiana Fever vs. Dziś wieczorem Atlanta Dream

W piątek Kaitlin Clark i Indiana Fever zmierzą się z Atlanta Dream. (Brian Spurlock/Ikon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Caitlin Clark i Indiana Fever w końcu zaczynają nabierać tempa, wygrywając w tym tygodniu swój trzeci mecz z rzędu, pokonując Washington Mystics 88-81. Od 2015 roku zespół nie wygrał czterech meczów z rzędu. Ich kolejny przeciwnik? Sen o Atlancie. Atlanta Dream ma w tym sezonie bilans 6-7, a dziś wieczorem Fever zmierzy się z nimi u siebie. Przed dzisiejszym meczem szanse są na korzyść Fever. Dołącz do Clarke i jej drużyny podczas meczu Atlanta Dream dziś wieczorem o 19:30 ET w kanałach ION i WNBA League Pass. Czy jesteś gotowy, aby obejrzeć następny mecz Kaitlyn Clarke? Oto, co musisz wiedzieć przed walką Fever vs. Śnij tej nocy.

  • Telewizja Fubo

    Zdobądź Ion, ABC, ESPN, ESPN2, CBS, CBS Sports Network i NBA TV

data: Piątek, 21 czerwca

czas: 19:30 czasu wschodniego

Lokalizacja: State Farm Arena w Atlancie w stanie Georgia

Kanał TV: jon

przepływ: Fubo, DirecTV, przepustka do ligi WNBA

Caitlin Clark kontynuuje dziś swój debiutancki sezon w WNBA wyjazdowym meczem z Atlanta Dream.

Gorączka Indiany vs. Atlanta Dream dzisiaj o 19:30 ET.

Fever at Dream zostanie wyemitowany na platformie ION, a jeśli nie masz jeszcze kabla, możesz przesyłać strumieniowo bezpłatnie za pośrednictwem FreeVee firmy Amazon lub jako dodatek za pośrednictwem DirecTV lub Fubo. Ta gra będzie również transmitowana w ramach WNBA League Pass, o ile nie znajdziesz się w zablokowanym obszarze.

Kanał Ion Channel jest obecnie dostępny do całkowicie bezpłatnego przesyłania strumieniowego w bezpłatnej usłudze przesyłania strumieniowego Amazon Freevee. Całkowicie bezpłatna, wspierana reklamami platforma do przesyłania strumieniowego oferuje również popularne tytuły, takie jak Schitt’s Creek, Osoba zainteresowana, Strefa mroku Oryginalny Freevee Obowiązek sędziowski. Aby uzyskać dostęp do aplikacji Freevee, potrzebujesz urządzenia mobilnego, telewizora Smart TV lub urządzenia do transmisji strumieniowej.

0 dolarów w Amazonie

(Fobo)

Za 90 USD miesięcznie poziom Elite Fubo TV zapewnia dostęp do ESPN, ESPN2, ABC, CBS, CBS Sports Network, NBA TV, Ion i ponad 200 innych kanałów na żywo. Usługa telewizji na żywo jest zdecydowanie jedną z droższych opcji na tej liście, ale nadal zapewni znaczne oszczędności w porównaniu z tradycyjnym pakietem telewizji kablowej i zapewni dostęp do większości meczów WNBA, które możesz oglądać w ramach tylko jednego abonamentu. Abonenci Fubo otrzymują także 1000 godzin przechowywania w chmurze DVR. Platforma oferuje bezpłatny okres próbny.

Wypróbuj za darmo w Fubo

Nie możesz się doczekać, aby nadrobić zaległości w debiutanckim sezonie Caitlin Clark? W tym sezonie mecze WNBA będą transmitowane na kilkunastu kanałach i platformach na żywo. Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu, gdzie transmitować następny mecz Caitlin Clark lub śledzić swoją ulubioną drużynę WNBA w tym sezonie, Yahoo Sports ma dla Ciebie rozwiązanie. Oto niektóre z naszych najlepszych sposobów transmisji strumieniowej sezonu WNBA 2024. Więcej sposobów oglądania znajdziesz w naszym przewodniku po transmisji strumieniowej WNBA.

  • Telewizja Fubo

    Oglądaj (prawie) każdy mecz WNBA: Uzyskaj ESPN, ESPN2, ABC, CBS, CBS Sports Network, ION i NBA TV