16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Naprawiono problem z dodatkowymi biletami do menu i innymi błędami - GTPlanet

Naprawiono problem z dodatkowymi biletami do menu i innymi błędami – GTPlanet

Zdjęcie: Gran Turismo 7 via 24 Konia

najnowsza aktualizacja . Gran Turismo 7 Jest już dostępny. Waży poniżej 300 MB na PS4 i nieco poniżej 400 MB na PS5 i zgodnie z oczekiwaniami naprawia kilka drobnych problemów z grą.

Spośród nich dwa będą bardziej wyróżniać się dla graczy, a drugi w dosłownym tego słowa znaczeniu. To jest błąd, który zmienił zaciski hamulcowe w niestandardowych samochodach w kolorze limonkowej zieleni, a teraz został naprawiony.

Jednak drugi, o którym gracze mieli nadzieję, nie zostanie naprawiony: błąd w ruletce z dodatkowym menu. Pozwoliło to graczom wielokrotnie zdobywać bilety na cztero- i sześciogwiazdkowy silnik – a na Hondę NSX Gr.B za darmo – z dodatkowych rolek wprowadzonych w wersji 1.17.

Dzięki tej wadzie udało się skumulować liczbę otrzymanych kuponów na równowartość dekady normalnej gry. To nieco podkreśla ekstremalny niedobór wysokiej jakości specjalnych składników i Silniki zamienne, które są zamknięte za tymi biletami do ruletki; Niektóre nadal się nie pojawiają pomimo tysięcy otwartych biletów.

Jednak bilet „bonanza” został teraz poprawiony. To znowu oznacza, że ​​GT Cafe List Books są jedynym źródłem jednorazowych biletów, z kilometrami codziennych ćwiczeń, nagradzając jeden bilet na losowym poziomie każdego dnia.

Wśród innych opisywanych problemów, które zostały naprawione, był problem z Kierownica Logitech G923 konsola i ciekawy błąd, który powodował awarię gry, jeśli Honda Vision GT była celem kamery w Music Replay. Aktualizacja naprawia również problem z ustawieniami skrzyni biegów i inny problem z zapisywaniem transferu danych do różnych kontrolerów.

Dla graczy oczekujących nowej zawartości – i tej niezwykle ważnej możliwości sprzedaży samochodów – spodziewamy się, że następna aktualizacja zawartości pojawi się pod koniec lipca, jeśli Polyphony Digital będzie się trzymać swojego wzorca. GT7 i że dużo GT Sportżycie też.

READ  „Baldur's Gate 3” ląduje na IGN 10/10, Metascore spadł do remisu z „Tears”

Zobacz więcej artykułów na temat aktualizacji Gran Turismo 7.