13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Największą atrakcją turystyczną polskiego miasta jest Kazek, gruby czarno-biały kot

Największą atrakcją turystyczną polskiego miasta jest Kazek, gruby czarno-biały kot

Gruby czarno-biały kot stał się główną atrakcją turystyczną w polskim mieście Szczecin.

Kacek, wolno żyjący kot mieszkający w boksie przy ul. Kaszupskiej w siódmym co do wielkości mieście w Polsce, przykuł uwagę miłośników kotów na całym świecie.

Według lokalnych raportów obracające się zwierzę miało pięć gwiazdek w Mapach Google i otrzymało ponad 2500 recenzji, zanim zostało usunięte.

Nowa oferta Gacka zebrała prawie 500 recenzji i średnią pięciogwiazdkową ocenę w ciągu pierwszych 48 godzin. InformatorMorze góruje nad innymi atrakcjami portowego miasta, w tym XII-wiecznym zamkiem książąt pomorskich.

Kot, który po polsku oznacza „nietoperza uszatego”, a wymawia się „cats-ek”, od lat mieszka w mieście i jest uwielbiany zarówno przez mieszkańców, jak i przyjezdnych, ale jego międzynarodowa reputacja eksplodowała po pewnym czasie. Film z 2020 roku z lokalnego komunikatu prasowego wSzczecinie Poszło wirusowo.

Teraz do miasta ściągają ilofile z całego świata, by spotkać się z futrzanym „Królem ulicy Kassupskiej”.

W pięciogwiazdkowej recenzji z sierpnia 2021 roku napisano: „Pojechałem z Oslo na Gacka z Travel w Gdańsku.

„Zgodnie z oczekiwaniami nie zwracał na mnie uwagi, co sprawiło, że to doświadczenie było całkowicie zdrowe. Gdybym mógł zjeść kolację z kimkolwiek na świecie, poleciałbym z powrotem w ciągu sekundy, aby go nakarmić” – kontynuował.

„Warto podróżować trzy godziny, żeby poczuć się przez niego zaniedbanym” – napisał inny.

Trzeci recenzent skomentował: „Miałem szczęście spotkać to wyjątkowe, delikatne stworzenie”.

Gacek oferował smakołyki odwiedzającym, którzy zaniepokoili się jego coraz bardziej pulchnym wyglądem, co skłoniło miejscowe schronisko dla zwierząt do apelu do ludzi, aby nie karmili popularnego kota.

Znak w pobliżu jego boksu prosi fanów, aby umieszczali smakołyki tylko w zapieczętowanych torebkach, które jego właściciel może dla niego otworzyć.

READ  Polski napastnik kończy transfer z Bayernu Monachium do Barcelony...

„Chętnie pozuję do zdjęć, ale proszę, nie bij mnie, gdy śpię” – dodano.

Jednak „kocia turystyka” nie ogranicza się do Szczecina.

Miłośników naszych futrzastych przyjaciół przyciąga Dom i Muzeum Ernesta Hemingwaya w Key West na Florydzie.

Oprócz tego, że jest dawną rezydencją wielkiego amerykańskiego powieściopisarza, jest także domem dla około 50 swobodnie wędrujących kotów, z których wszystkie pochodzą od oryginalnego Maine Coon Hemingwaya, Snowball.