5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najnowszy 32-calowy wyświetlacz LG 4K to wygląd, który kryje w sobie inteligentny telewizor

Najnowszy 32-calowy wyświetlacz LG 4K to wygląd, który kryje w sobie inteligentny telewizor

W tym roku na targach CES firma LG zaprezentuje nową serię 32-calowych hybrydowych monitorów do komputerów/telewizorów 4K o nazwie „MyView”. Firma ogłosiła Będą dostępne w „różnych kolorach, w tym podstawowym białym, łagodnym beżu, bawełnianym różu i bawełnianej zieleni”. Będzie oferowany w trzech wariantach na dwóch poziomach cenowych – 599,99 dolarów i 499,99 dolarów, a LG twierdzi, że ogłosi dostępność w USA „w późniejszym terminie”.

Specyfikacje i język projektowania nowych inteligentnych wyświetlaczy LED firmy LG są bardzo podobne do wyświetlaczy Samsung M8. Obydwa są dostępne w wielu kolorach i mają powiew nowoczesnego designu iMaca, choć mają więcej regulowanych podstawek (zarówno wysokość podparcia, nachylenie, jak i obrót). Każdy z nich może być używany jako inteligentny telewizor za pomocą dołączonego pilota, a wszystkie nowe wyświetlacze MyView będą wyposażone w Wi-Fi, Bluetooth, dwa wbudowane głośniki i dwa porty HDMI.

Do zestawu LG MyView dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który udowadnia, że ​​poważnie podchodzi do przesyłania strumieniowego.
Zdjęcie: LG

Jednak kilka kluczowych różnic może sprawić, że nowy wyświetlacz LG będzie lepszą ofertą. Jego panel IPS prawdopodobnie wygląda lepiej pod kątem niż technologia VA w wyświetlaczach Samsunga, a trzy porty USB-C z ładowaniem USB-C o mocy 90 W pokonują pojedynczy port USB-C M8 o maksymalnej mocy 65 W. Najdroższy MyView jest również o 100 dolarów tańszy niż M8, więc to tyle.

Jeśli zmrużysz oczy, LG MyView wygląda trochę jak iMac.
Zdjęcie: LG

Jak wynika z zapowiedzi LG, wyświetlacze MyView firmy LG będą działać pod kontrolą systemu operacyjnego webOS, co zapewni im ogromną przewagę nad innymi, bardziej przyziemnymi wyświetlaczami: powinny móc pracować jak Chromebook, korzystając z usług w chmurze, takich jak Microsoft 365 lub Google Workspace, bez konieczności łączenia się z innym urządzeniem. Komputer.

Skoro już mowa o cenie – w komunikacie prasowym LG podano, że cena wynosi 599,99 dolarów Model 32SR85U Będzie wyposażony w trzy porty USB-C o mocy wyjściowej USB-C 90 W i będzie wyposażony w odłączaną kamerę internetową. the Strona produktu W przypadku 32SR85U zauważono także kompatybilność z HomeKit, co w przypadku telewizorów inteligentnych zwykle oznacza, że ​​możesz poprosić Siri o przełączanie wejść lub włączanie i wyłączanie.

READ  W przyszłym tygodniu zapowiedziana zostanie aktualizacja 2.1 Cyberpunka 2077

Pozostałe dwa typy są dostępne w cenie 499,99 dolarów. Model 32SR83U nadal ma trzy porty USB-C i jasność ekranu na poziomie 400 nitów, ale generuje tylko 65 W przez USB-C i nie jest wyposażony w kamerę internetową. Model 32SR70U w ogóle nie obsługuje odłączanej kamery internetowej, świeci przy zaledwie 350 nitach i ma tylko jeden port USB-C do ładowania z mocą 45 W, zastępując pozostałe dwa portami USB 2.0 (prawdopodobnie USB-A). . Jedna z tych rzeczy nie jest podobna do pozostałych.

MyView może pod wieloma względami podkopywać Samsunga M8, ale celem tej serii jest wyraźnie wypełnienie pustki pozostawionej przez wybór wyświetlacza Apple. Ponieważ monitory są prawie zawsze brzydkie i chociaż większość ludzi akceptuje to jako fakt, istnieje kategoria ludzi, którzy chcą czegoś, co ładnie wygląda na biurku, i wybraliby monitor studyjny, gdyby nie kosztował więcej niż ich komputer . Specyfikacje wyświetlacza MyView prawdopodobnie nie uzasadnią jego ceny, ale wygląd i dodatkowe funkcje Smart TV mogą.