28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Naciskam na więcej”: jak Vic Fangio próbuje zmienić program treningowy Orłów – NBC Sports Philadelphia

„Naciskam na więcej”: jak Vic Fangio próbuje zmienić program treningowy Orłów – NBC Sports Philadelphia

Nick Sirianni niezachwianie wierzy, że mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o ćwiczenia. W ciągu pierwszych trzech lat pracy na stanowisku głównego trenera Eagles spędzali mniej czasu na boisku treningowym niż jakikolwiek inny zespół. Prawdopodobnie jakikolwiek inny zespół kiedykolwiek.

Sesje Bootcamp trwają prawie zawsze krócej niż 90 minut. Dni urlopowe są częste. Gracze spędzają więcej czasu na spotkaniach i studiowaniu filmu, a mniej z godziny na godzinę pod palącym słońcem.

To nowatorskie podejście do NFL i w dużej mierze się sprawdziło. Eagles mają bilans 34-17 pod wodzą Sirianniego (5 lat).y– Najlepszy wynik w NFL od 2021 roku i są jedną z zaledwie sześciu drużyn, które w każdym z ostatnich trzech sezonów docierały do ​​play-offów.

Vica Fangio? To tak stara szkoła, jak tylko się da. Szkolenie rozpoczęło się kulminacją dwudniowych ćwiczeń na pełnej szybkości i niekończących się obozów treningowych w odległych kampusach uniwersyteckich.

W jaki sposób te przeciwstawne filozofie splotą się ze sobą? To jedna z najciekawszych rzeczy, na którą warto zwrócić uwagę tego lata.

Kiedy Fangio spotkał się w zeszłym tygodniu z mediami, nie powiedział zbyt wiele na ten temat, ale powiedział wystarczająco dużo, by wiedzieć, że chce, aby Orły trenowały dłużej i ciężej niż przez ostatnie kilka lat.

„Musisz zadowolić się tym, co masz” – powiedział. „Ale wciąż nalegam, żeby było więcej… W granicach rozsądku nie sugeruję, żebyśmy wyjechali na dwa dni i… co się dzieje, North Dallas Forte?”

Zeszłego lata, w ciągu 17 dni od rozpoczęcia obozu przygotowawczego do pierwszego meczu przedsezonowego, drużyna Eagles odbyła dziewięć treningów, pięć walk i trzy dni wolnego. Sirianni ceni sobie wskazówki tak samo jak praktyki, ponieważ Orły mogą rozegrać więcej akcji w tym samym czasie, zachowując przy tym przestrzeganie zasad CBA. Kiedy Orły przyjdą mniej więcej w listopadzie, czwartkowe treningi zwykle zastępuje się przeróbkami.

READ  O'Ward zawozi Dixona do pierwszego pełnego wypadków gabinetu w Detroit

Trudno powiązać upadek Orłów pod koniec poprzedniego sezonu z obozem treningowym Sirianniego i jego filozofią działania. Rok wcześniej Eagles poszli tą samą drogą i udali się do Super Bowl.

Trudno jednak sobie wyobrazić, że Sirianni nie pójdzie przynajmniej na kompromis z Fangio i nie podejmie pewnych kroków, aby zatrzymać zawodników na boisku dłużej i dać swojemu nowemu koordynatorowi obrony więcej czasu na pracę ze swoją grupą.

Fangio powiedział, że wierzy, że w młodym wieku sportowców należy raczej rozpieszczać, a nie popychać, ale z jego doświadczenia wynika, że ​​jeśli będziesz ich naciskać i ciężko pracować, zareagują.

Powiedział: „Ludzie nie oczekują od graczy tyle, ile oczekiwaliśmy”. „Ci gracze będą pracować i dadzą ci wszystko, co mają w granicach rozsądku. Zaczyna się w młodym wieku, gdy są w szkole średniej, na studiach, czy gdziekolwiek indziej. Mniej znaczy więcej, nie traćcie energii. W NBA słyszy się: o) zarządzaniu obciążeniem Rozmawiałem z trenerami innych znanych mi dyscyplin sportowych i doprowadza ich to do szału.

„Zawodnicy są chętni do pracy. Nie miałem z tym problemu i nadal są chętni do pracy, ale my, dorośli, musimy ich namawiać.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube