12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NFC Divisional Playoffs - San Francisco 49ers v Green Bay Packers

Mówi się, że Aaron Rodgers i Shailene Woodley nazywają to zaprzestaniem palenia

Obrazy Getty

Pozornie nie powinno nas obchodzić, czy pomocnik jest pomocnikiem, czy nie Aaron Rodgers A Shailene Woodley się rozstali. Na głębszym poziomie ma to znaczenie dla piłki nożnej.

Fakt, że Woodley posiada dom w Boulder w Kolorado, był postrzegany jako czynnik sugerujący, że Rodgers może wybrać grę dla Broncos. Niedawne mianowanie przez Broncos Nathanial Hackett może stawić czoła rozłamowi Rodgers-Woodley. Jednak do tego stopnia, że ​​związek Woodleya sprawił, że pociąg do Denver był jeszcze silniejszy, nie było to już istotne.

Publikacje celebrytów, takie jak w kontakcie Rodgers twierdzi, żePostaw piłkę na pierwszym miejscuAni Rodgers, ani Woodley nie byli szczęśliwi, a Rodgers robił się bardzo zimny, gdy zbliżał się dzień ślubu.

Jeśli chodzi o piłkę nożną, Rodgers powiedział w zeszłym tygodniu, że w ciągu najbliższych kilku tygodni poświęci trochę czasu na przemyślenie, a następnie podejmie decyzję.bardzo szybki. Broncos nadal jest postrzegany jako realny potencjalny cel podróży.Inne zespoły do ​​obejrzenia to, naszym zdaniem, Steelerowie, Buccaneers, 49ers, Titans, a być może nawet Colts.

Tymczasem Rodgers odzyska status najbardziej kwalifikującego się kawalera w NFL, po przejściu przez relacje z Olivią Munn i Danicą Patrick Woodley.READ  Reżyser Syna Saula Laszlo Nemes potępia przemówienie Jonathana Glazera