1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Modele iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro są już dostępne w przedsprzedaży

Modele iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro są już dostępne w przedsprzedaży

Apple przyjmuje teraz zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 15, iPhone’a 15‌ Plus, iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro‌ Max za pośrednictwem Jej sklep internetowy I Aplikacja Apple Store. Aplikacja Apple Store to zazwyczaj najszybszy sposób na złożenie zamówienia w przedsprzedaży, ponieważ często można uzyskać do niej dostęp przed uruchomieniem witryny.


Zamówienia w przedsprzedaży są akceptowane w ponad 40 krajach i regionach na całym świecie, a ci, którzy skorzystali z funkcji Apple „Gotowość”, powinni mieć możliwość naciśnięcia przycisku, aby otrzymać zamówienia bez żadnych problemów.

Ceny iPhone’a 15‌ w USA zaczynają się od 799 dolarów, czyli 33,29 dolarów miesięcznie, natomiast ceny iPhone’a 15‌ Plus zaczynają się od 899 dolarów, czyli 37,45 dolarów miesięcznie. ‌iPhone 15 Pro‌ będzie dostępny w cenie od 999 dolarów, czyli 41,62 dolarów miesięcznie, a ‌iPhone 15 Pro‌ Max będzie dostępny w cenie od 1199 dolarów, czyli 49,95 dolarów miesięcznie. Cena będzie się różnić w zależności od kraju.

Tańsze modele iPhone’a 15, 15 Plus i 15 Pro Max mają 128 GB pamięci, ale model iPhone’a 15 Pro‌ Max zaczyna się od 256 GB pamięci. Rozszerzenia pamięci masowej są dostępne po wyższej cenie i obejmują maksymalnie 1 TB przestrzeni dyskowej. Apple zachęca klientów do korzystania ze środków w zamian za obniżenie cen nowych modeli iPhone’a i również to robi Promuj oferty przewoźników Z AT&T, Verizon i T-Mobile w USA

Wszystkie modele ‌iPhone’a 15‌ są wyposażone w porty USB-C, Dynamic Island, nowy chip Ultra Wideband, modemy Qualcomm 5G i szereg aktualizacji aparatu. Tańsze iPhone 15‌ i iPhone 15‌ Plus mają procesor A16, aluminiową ramę i tył z matowego szkła, a także nowy 48-megapikselowy aparat główny. Wprowadzono aktualizacje trybu portretowego, trybu nocnego i ogólną poprawę jakości obrazu dzięki aktualizacjom Smart HDR.

READ  Najnowsze zdjęcie promocyjne Galaxy Unpacked potwierdza wszystkie pięć serii długo oczekiwanych urządzeń Samsung, które zostaną zaprezentowane podczas lipcowej imprezy

Kolory iPhone'a 15


Modele „iPhone’a 15 Pro” mają nową tytanową ramkę, dzięki czemu są znacznie lżejsze niż modele poprzedniej generacji, a tytan zapewnia również większą wytrzymałość i trwałość. Apple zastąpiło przełącznik wyciszenia przyciskiem akcji, który można dostosować za pomocą szeregu funkcji, a ramki ekranu zostały zmniejszone.

iPhone 15 w kolorze niebieskim


Modele Pro są również wyposażone w szybszy układ A17 Pro ze znacznymi ulepszeniami procesora graficznego, który umożliwia granie w gry na poziomie konsoli i oferują wszystkie ulepszenia aparatu z modeli ‌iPhone 15‌ i wiele więcej.

Obydwa modele mają ulepszone ultraszerokokątne aparaty i chociaż „iPhone 15 Pro” nadal ma 3-krotny teleobiektyw, „iPhone 15 Pro” Max ma nowy poczwórny mechanizm teleobiektywu, umożliwiający 5-krotny zoom optyczny.

iPhone 15 niebieski 2


Nie jest jeszcze jasne, czy zabraknie nowych modeli iPhone’a, ale na wszelki wypadek warto od razu złożyć zamówienie w przedsprzedaży. Krążyły pogłoski o trudnościach produkcyjnych iPhone’a 15 Pro‌ Max, więc prawdopodobnie zostanie on wyprzedany. Obiektyw z 5-krotnym zoomem, nowy tytanowy materiał i chip A17 Pro czynią go szczególnie atrakcyjnym.

Prezentacja dotycząca portu USB C w telefonie iPhone 15


Amerykańscy operatorzy, tacy jak Verizon, AT&T i T-Mobile, przyjmują zamówienia w przedsprzedaży na nowe urządzenia, podobnie jak inni operatorzy na całym świecie. Główni sprzedawcy detaliczni, tacy jak Best Buy, Target i Walmart, również oferują zamówienia w przedsprzedaży.

Klienci, którzy zamówili w przedsprzedaży jeden z modeli ‌iPhone’a 15‌, mogą spodziewać się rozpoczęcia otrzymywania przesyłek w piątek 22 września, czyli oficjalną datę premiery nowych urządzeń.