22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MGM Resorts sprzedaje ziemię w Las Vegas Strip, gdzie w 2017 roku miała miejsce masowa strzelaninaCNN

Wyląduj na Las Vegas Strip, gdzie się znajduje 2017 Masowa strzelanina na Route 91 Dożynki Został sprzedany – poinformowała firma, która jest właścicielem gruntu.

MGM Resorts International powiedział w liście rozesłanym do pracowników ogłaszającym sprzedaż, która została zakończona w piątek, że dotyczyła gruntu naprzeciwko hotelu Luxor, znanego jako własność Village i nie obejmuje działki, na której ma stanąć pomnik przeniósł. sprzedaż i jej szczegóły.

„W 2021 roku mamy zaszczyt przekazać hrabstwu Clark część ziemi na stały pomnik upamiętniający ofiary i bohaterów 1 października” – powiedział w liście dyrektor generalny i prezes MGM Resorts, Bill Hornbuckle.

W dniu 1 października 2017 r. Stephen Paddock Strzelaj w tłumie imprezowiczów, zabijając 58 osób i raniąc ponad 500. Od tego czasu FBI zakończyła śledztwo w sprawie ataku, bez wyraźnego motywu.

Hornbuckle przyznał, że stały pomnik „jest niezbędny do uzdrowienia naszej społeczności i będziemy nadal współpracować i wspierać hrabstwo w miarę postępów w procesie rozwoju i budowy.

„Wiemy, jak ważna jest ta witryna dla wielu osób i zawsze przywiązywaliśmy dużą wagę do każdej kwestii dotyczącej witryny” — powiedział Hornbuckle. „To nie jest wyjątek”.

Zgodnie z listem pozostała część majątku wiejskiego została sprzedana trzem plemionom z rezerwatu Indian Fort Berthold.

„Trzy stowarzyszone plemiona pokazały, że troszczą się o naszą społeczność, jej przyszłość i, oczywiście, jej przeszłość. Chcę im podziękować za zaangażowanie na rzecz społeczności i życzyć im powodzenia” – powiedział Hornbuckle. „Ogłoszą swoje plany dotyczące przestrzeni w przyszłości”.

READ  Haier's GE Appliances wycofuje dolną zamrażarkę, lodówki z drzwiami francuskimi ze względu na ryzyko upadku