5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mężczyzna z Orlando żąda 100 000 dolarów po tym, jak eksplodowała w nim toaleta Dunkin' – wynika z pozwu Nowości

Mężczyzna z Orlando żąda 100 000 dolarów po tym, jak eksplodowała w nim toaleta Dunkin' – wynika z pozwu Nowości

ORLANDO, Floryda – Klient Orlando Dunkina domaga się ponad 100 000 dolarów w procesie sądowym, w którym zarzuca mu, że pękła mu toaleta, powodując „poważne i długotrwałe obrażenia”.

>>>Transmisja na żywo aktualności biznesowych z JAX <<

Paul Kerouac twierdzi, że rok temu został ranny w wyniku eksplozji ceramiki w jednej z lokalizacji sieci w środkowej Florydzie. Było pokryte „ludzkimi odchodami, moczem i gruzami”. Poinformowała Associated Press W powiązanym artykule.

Po zwróceniu się do personelu o pomoc, jeden z nich powiedział mu, że jest świadomy „problemu z toaletami” i że miały miejsce już wcześniej takie incydenty.

[DOWNLOAD: Free Action News Jax app for alerts as news breaks]

„Kiedy w czwartek skontaktowano się e-mailem z jego prawnikiem Scottem Spradleyem, prosząc o więcej szczegółów na temat obrażeń Kerouaca, powiedział, że jest unieruchomiony i nie może odpowiadać na pytania aż do następnego dnia” – czytamy w artykule AP.

W pozwie Kerouaca dotyczącym zaniedbania stwierdza się, że został ranny w wypadku i wymagał opieki i poradnictwa w zakresie zdrowia psychicznego po incydencie w 2022 roku.

[SIGN UP: Action News Jax Daily Headlines Newsletter]

Dunkin' nie odpowiedział natychmiast AP na e-mail z prośbą o komentarz.

Kliknij tutaj Aby pobrać bezpłatne aplikacje informacyjne i pogodowe Action News Jax, Kliknij tutaj Aby pobrać aplikację Action News Jax Now na telewizor Smart TV i Kliknij tutaj Aby transmitować na żywo wiadomości biznesowe Jax.

READ  Gordon E. Moore, współzałożyciel firmy Intel stojący za prawem Moore'a, umiera w wieku 94 lat