16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mets umieścili Carlosa Carrasco na 15-dniowej liście kontuzjowanych

Mets umieścili Carlosa Carrasco na 15-dniowej liście kontuzjowanych

LOS ANGELES (Reuters) – Już chudy Duran Metsów pochłonął kolejny cios we wtorek, kiedy zespół umieścił Carlosa Carrasco na 15-dniowej liście kontuzjowanych z obolałym prawym łokciem.

Carrasco, który miał wystartować w piątek w San Francisco, wygrał 0-2 z 8,56 ERA w swoich pierwszych trzech meczach. Jego szybkość była zauważalnie słaba w tych grach i przeszedł tyle pałkarzy (osiem), ile uderzył.

Chociaż Carrasco miał swój najlepszy start ostatnim razem w Oakland – pozwalając na dwa biegi w pięciu rundach – według menedżera Bucka Showaltera wyszedł z niego z nienormalnym bólem i obrzękiem łokcia. To skłoniło Metsów do monitorowania Carrasco i ostatecznie przewiezienia go z powrotem do Nowego Jorku na rezonans magnetyczny. Zespół powinien znać wyniki tego testu do środy.

„To było wyzwanie” – powiedział Showalter.

Problemy z łokciem nie są niczym nowym dla Carrasco, który usunął 18 miesięcy po operacji usunięcia części kości ze stawu. Carrasco pominął również swój ostatni start w Grapefruit League z powodu tego, co Showalter nazwał „konserwacją łokcia”, nazywając to typowym dla Carrasco. Nie jest jasne, w jakim stopniu Carrasco cierpiał z powodu uporczywego dyskomfortu w kwietniu.

Pod jego nieobecność Mets będą musieli zagłębić się w swoją początkową głębokość miotania, która była silna na początku wiosennego treningu, ale od tego czasu pochłonęła wiele trafień. Oprócz Carrasco, startery Justin Verlander (odkształcenie stożka rotatorów) i José Quintana (rekonwalescencja po operacji żeber) są w IL. Verlander ma powrócić w maju, a Quintana najwcześniej w lipcu. Ich nieobecność zmusiła Metsów do uczynienia Davida Petersona i Taylora Miguela stałymi członkami rotacji, ponieważ obaj odnieśli sukces.

Mets popchnęli również ostatni start Maxa Scherzera z powodu utrzymującej się bolesności pleców. W środę ma wrócić do kopca.

Kto więc może zastąpić Carrasco? Tymczasowy następca Scherzera, Jose Boto, wrócił w poniedziałek do Triple-A Syracuse. Metsowie mogli zadzwonić do Butto, kiedy umieścili Carrasco w IL, ale zamiast tego wybrali dodatkowego asystenta, Jeffa Brighama. Zasady MLB uniemożliwiają teraz Metsom powołanie Butto w ciągu 10 dni od jego degradacji, chyba że drużyna umieści kogoś innego w IL.

Najbardziej oczywistym kandydatem do wyjścia z Syracuse jest 2-0 leworęczny Joey Lucchesi z 2,30 ERA w trzech startach z Syracuse. Drużyna może również ruszyć do przodu w bullpen, jeśli chce odepchnąć odciążającego Tommy’ego Huntera, który wraca z IL w najbliższych dniach, na kilka rund.