3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mel Brooks i Angela Bassett uhonorowane nagrodą Governors Awards

Mel Brooks i Angela Bassett uhonorowane nagrodą Governors Awards

„To zaszczyt nie jest dla mnie ani tylko dla mnie” – powiedział Bassett. „Mam nadzieję, że ta chwila oznacza, że ​​podejmujemy niezbędne kroki w kierunku przyszłości, w której normą, a nie wyjątkiem, jest to, że dostrzegamy i akceptujemy pełne człowieczeństwo innych, nasze historie i nasze punkty widzenia. To powinien być nasz cel, zawsze pamiętając, że jest miejsce dla każdego z nas.”

W ciągu ponad czterdziestoletniej kariery Littletona montażysta wyciął tak różnorodne filmy, jak „E.T. pozaziemski”, „Żar ciała” i „Przypadkowy turysta”. Glenn Close wręczyła Littleton swoją nagrodę. Obaj pierwsi pracowali razem w 1983 roku przy drugim filmie Close, „Wielki chłód”.

„Kieruję to do wszystkich redaktorów, którzy trudzą się w ciemnościach redakcji, ważąc każdy szczegół i dokonując niezliczonych wyborów, aby stworzyć wyjątkowy i wiarygodny świat zrodzony z wyobraźni” – powiedział Littleton. „Przede wszystkim chcę podziękować Johnowi, drogi Johnny”.

Potem przyszła Sater, która przez czterdzieści lat swojej pracy na stanowisku dyrektor-założycielki Instytutu Sundance była odpowiedzialna za pielęgnowanie karier niektórych z najbardziej szanowanych twórców filmowych Hollywood: od Quentina Tarantino, Kimberly Peirce i Giny Prince-Bythewood po Taikę Waititi, Lulu Wang, i inni. Marielle Heller. Reżyserzy trzech poprzednich zwycięzców Best Picture: Al Daniels („Wszystko wszędzie, wszystko na raz”), Sian Heder („CODA”) i Chloé Zhao („Nomadland”) rozpoczynali swoje kariery w Sundance Labs.

Syn Suttera, Michael, był założycielem firmy zajmującej się marketingiem rozrywkowym, która promuje pracę niedostatecznie reprezentowanych głosów, i blisko współpracował z Cooglerem przy uruchomieniu „Fruitvale Station”.

Ale to Chow, który był na scenie z Cooglerem, aby wręczyć Sutterowi nagrodę, przeżył najbardziej emocjonujący moment wieczoru. „Michelle, jesteś matką dla mnie. I jesteś matką Ryana. Jesteś matką dla tak wielu osób siedzących na tej sali” – powiedziała.

„Jesteśmy wam bardzo wdzięczni” – kontynuowała. „Bez ciebie nie byłoby nas tutaj. Wiemy, że cierpisz. Bardzo nam przykro i wiemy, że nie możemy powiedzieć nic, co mogłoby ukoić ten ból. Chcemy i mamy nadzieję powiedzieć Ci to: są wszystkie Twoje dzieci.”

READ  „Sukcesja” zmierza do Norwegii: Scott Ferguson, szczegóły zdjęcia norweskiego