3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matthew McConaughey ujawnia, że ​​Woody Harrelson może być jego prawdziwym bratem

Matthew McConaughey ujawnia, że ​​Woody Harrelson może być jego prawdziwym bratem

Matthew McConaughey twierdził, że Woody Harrelson może być jego prawdziwym bratem.

53-letni aktor ujawnił, że podejrzewał, że jego matka, Mary, miała stosunek seksualny z morderczym ojcem Woody’ego, Charlesem, który zmarł w więzieniu w 2007 roku.

Jego przeczucie obudziło się, gdy wygłosiła tajemniczą uwagę o znajomości zmarłego skazańca podczas wspólnych rodzinnych wakacji z jego byłym współpracownikiem True Detective, 61 lat, i innym Teksańczykiem.

Komentarz skłania go do zbadania historii swojej rodziny, ale para – która spotyka się przypadkowo w komedii Apple TV+ Brat z innej matki – musi jeszcze przejść test DNA.

– powiedział Mateusz Ali Porozmawiajmy poza kamerą z Kelly Ripą Podcast: „Wiesz, gdzie zaczynam i gdzie się kończy, gdzie się zaczyna i gdzie się kończy, zawsze było jak rozmyta linia. I to jest część naszego związku, prawda?

Co?! Matthew McConaughey (na zdjęciu w 2021 roku) twierdził, że Woody Harrelson może być jego prawdziwym bratem
Doppelgänger: Woody na zdjęciu w lutym 2023 r
Co za mąż! 53-letni aktor (po prawej) ujawnił swoje podejrzenia, że ​​jego matka, Mary, miała romans z ojcem zabójcy Woody’ego (po lewej), Charlesem, który zmarł w więzieniu w 2007 roku (na zdjęciu w 2018 roku)

Moje dzieci mówią na niego wujek Woody. Jego dzieci mówią na mnie wujek Mateusz. I widzisz nasze zdjęcia, a moja rodzina myśli, że wiele jego zdjęć jest moich. Jego rodzina uważa, że ​​wiele moich zdjęć jest takich.

Kilka lat temu w Grecji siadaliśmy i rozmawialiśmy o tym, jak blisko byliśmy my i nasze rodziny. A moja mama jest tam i mówi: „Woody, znałem twojego tatę”. Wszyscy wiedzieli o owalach, które moja mama zostawiła po swojej „wiedzy”. Był naładowany wiedzą.

Poszliśmy rozbić, co oznacza „niestandardowy”, zrobiliśmy trochę matematyki i wymyśliliśmy [Woody’s] Mój tata był na wakacjach w tym samym czasie, kiedy moja mama i tata przeżywali drugi rozwód.

Następnie istnieją potencjalne wpływy i miejsca w zachodnim Teksasie, w których może odbywać się zgromadzenie, spotkanie lub „dobrze znany” moment.

Podczas gdy ojciec Woody’ego Charlesa zmarł 16 lat temu w swojej celi na zawał serca, kobieta uważana za jego matkę, Diane Law Oswald, wciąż żyje.

READ  Caroline Stanberry Rubbed in Mykonos: Gwiazda prawdziwych gospodyń z Dubaju zmuszona do zatrudnienia większej ochrony

Matthew, który stracił ojca Jamesa w 1992 roku, napisał w swoim pamiętniku Greenlights: „Miał zawał serca, kiedy osiągnął szczyt [during intercourse]”.

Gwiazda Interstellar dodała w podcaście: „Słuchaj, Woody’emu jest trochę łatwiej powiedzieć:„ Chodź, zróbmy to [DNA tests]„Bo jaka jest w tym skóra?”

„Jest mi trochę trudniej, ponieważ prosi mnie, abym skorzystał z okazji i powiedział:„ Chwileczkę, próbujesz mi powiedzieć, że mój tata może nie być moim tatą po 53 latach, aby w to uwierzyć? Masz trochę więcej skóry w grze.

Rodzina: Matthew został sfotografowany ze swoją mamą Mary w 2014 roku