22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matt Mike Haggerty, aktor w „Friends” i „Somebody Somewhere”

Matt Mike Haggerty, aktor w „Friends” i „Somebody Somewhere”

„Z wielkim smutkiem ogłasza się rodzina Michaela J..

Hagerty grał ojca Everetta w serialu HBO.

„Kochałem Mike’a od chwili, gdy go poznałem”, Everett dodany W innym poście. „Był taki wyjątkowy. Ciepły, zabawny, nigdy nie spotkał nieznajomego. Byliśmy zdruzgotani, że zmarł”.

Przez lata aktor zgromadził długą listę telewizyjnych ról gościnnych, głównie w komediach, ale także w dramatach, takich jak „ER” i „Deadwood”.

Oprócz „Przyjaciół”, w którym grał superbohatera budowlanego, pana Skarba, pojawił się w pamiętnym odcinku „Seinfeld” jako właściciel sklepu odzieżowego i miał powtarzające się role w komedii „Lucky Lowe” (z udziałem Louisa CK), „ The George.” Carlin Show” i ostatnio „Brooklyn Nine-Nine”.

Aktor i reżyser Jay Duplass został dodany w ćwierkać: „Mike Haggerty był świetnym aktorem i wspaniałym człowiekiem. Będę za nim tęsknił. Żyje wiecznie w naszych sercach.”

Hagerty pozostawił swoją żonę Mary Catherine, swoją siostrę Mary Ann Hagerty, jej żonę Kathleen O’Rourke i ich córkę Meg, według publikacji Everetta.

READ  Charlie Dean, gwiazda „Trójkąta smutku”, umiera w wieku 32 lat