22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marvel's Spider-Man Remastered zadebiutuje na PC w sierpniu, Miles Morales tej jesieni

Marvel’s Spider-Man Remastered zadebiutuje na PC w sierpniu, Miles Morales tej jesieni

Podczas ostatniego State of Play firmy Sony potwierdzono, że na PC pojawią się następujące ekskluzywne gry PlayStation: Marvel’s Spider-Man Remastered i Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Prezentacja pokazała zwiastun stanu gry Spider-Man Remastered – potwierdzający datę premiery 12 sierpnia – podczas gdy Blog PlayStation Miles Morales potwierdził, że jesienią pojawi się również na PC. Spider-Man Remastered śledzi Spider-Mana, który broni Nowego Jorku przed Electro, Rhino, Mister Negative i innymi. Zwiastun State of Play potwierdza, że ​​wersja gry na PC będzie zawierać również trzy rozdziały do ​​pobrania: Silver Lining, Turf Wars i The City, które nigdy nie śpi.

Teraz graj: Zwiastun Marvel’s Spider-Man Remastered na PC | Sytuacja Sony w czerwcu 2022 r.

Marvel’s Spider-Man został pierwotnie wydany na PlayStation 4 we wrześniu 2018 roku. Zremasterowana wersja została dostarczona wraz z ostateczną wersją Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, która pojawiła się wraz z PlayStation 5 12 listopada 2020 roku.

Marvel’s Spider-Man 2 został ogłoszony podczas pokazu PlayStation we wrześniu 2021 roku, a Peter Parker i Miles Morales połączyli siły w walce z przestępczością. Venom, najsłynniejszy wróg Spider-Mana, był w jakiejś formie częścią kontynuacji.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.