22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Maloney spotyka amerykańskich żołnierzy na granicy polsko-ukraińskiej

Maloney spotyka amerykańskich żołnierzy na granicy polsko-ukraińskiej

Przedstawiciel Sean Patrick Maloney pojedzie w tym tygodniu do Europy, aby omówić z żołnierzami amerykańskimi, ukraińskimi przywódcami i innymi osobami trwającą wojnę na Ukrainie i jak Stany Zjednoczone mogą najlepiej wesprzeć siły ukraińskie.

Maloney, członek Komisji Wywiadu Izby Reprezentantów, jest częścią delegacji Kongresu, która ma spotkać się z sojusznikami NATO i USA.

W ramach swojej podróży Maloney zatrzymał się w Polsce i rozmawiał z żołnierzami stacjonującymi na granicy, w tym z kilkoma absolwentami West Point.

Debata została zdominowana przez wojnę na Ukrainie.

Maloney skupił się na solidarności z Ukrainą i wsparciu sojuszników z NATO. Powiedział, że Ukraińcy pokazali światu swoją siłę i odwagę.

On i członkowie delegacji rozmawiali z reporterami za pośrednictwem Zooma. Opowiedział się za embargiem Ukrainy na broń i embargiem Rosji.

„Chcę, aby ludzie w domu wiedzieli, że synowie i córki z Doliny Hudson stoją na czele wolności i to zaszczyt widzieć, jak działają, i powinieneś być z nich bardzo dumny” – powiedział Maloney. .

Powiedział, że sankcje USA wobec Rosji działają.

„Zamierzamy zapewnić, że reżim, który skorzystał z tej polityki i ci, którzy w nim błądzili, otrzymali odpowiednią cenę. Wszystko to razem wywrze presję na Władimira Putina” – powiedział Maloney.

READ  Serowe show otwiera się w Europie z polskim wydaniem - Źródła