16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Maksym Chmerkowski z Ukrainy

Maksym Chmerkowski z Ukrainy

„Zawsze jest inny sposób! Wojna nigdy nie jest odpowiedzią!” W podpisie pisał Chmerkowski.

„Uwaga: nigdy nie będę taki sam” – kontynuował. „To wyczerpujące i wspominam stare klimaty, tak jak robiłem to wcześniej. Wygląda na to, kiedy i dlaczego odeszliśmy w latach 90.”.

Chmerkovskiy powiedział swoim zwolennikom, że „nie jest człowiekiem od mediów społecznościowych, czasami z powodu osobistych trudności, a to zdecydowanie nie jest odpowiedni czas, ponieważ zwykle publikuję cokolwiek w mediach społecznościowych”.

„Wszyscy mieli nadzieję uniknąć takiej sytuacji” – powiedział, gdy zabrzmiały syreny alarmowe. „Nie byłoby tego rodzaju agresji… tego rodzaju agresywnego działania”.

Chmerkovsky, jego młodszy brat Valentin, jest również zawodowym tancerzem, który w latach 90. wyemigrował z Ukrainy do Stanów Zjednoczonych.

Udostępnił także klip wideo pokazujący, jak wygląda rodzina uciekająca z torbami i Kolejne wideo z nim Dotknięty sytuacją w ojczystym kraju.

Powiedział, że chce wrócić do Stanów Zjednoczonych i zdał sobie sprawę, że ma na to sposób ze względu na swój amerykański paszport.

„Zdaję sobie sprawę, że moi przyjaciele, których dzieci są tutaj, ich matki i ojcowie są tutaj i starzy ludzie, którzy są tutaj, po prostu nie mogą uciec” – powiedział emocjonalnie Chmerovsky.

CNN zwróciło się do przedstawicieli profesjonalnego programu tanecznego o informacje o okolicznościach jej obecności na Ukrainie.

Zadebiutował z udanym cyklem ABC Dance Competition podczas drugiego sezonu w 2005 roku. Wygrał konkurs w 2014 roku, a także służył jako gościnny sędzia w następnym roku w sezonie 21.

Shmerovsky ożenił się z kolegą z DWTS, Petą Murgatroyd w 2017 roku. Rodzice ich 5-letniego syna Shay’a.

READ  Nominowani do nagrody Mercury 2022: Harry Styles, Sam Fender i Joey Crooks do walki o gong