3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Losowo: idealna grafika pokemona nie pojawia się... oh

Losowo: idealna grafika pokemona nie pojawia się… oh

Zdjęcie: The Pokémon Company

Pokemony Gry przez lata miały sporo krytyki, często skupiając się konkretnie na ich grafice. Wygląda na to, że krytyka tego rodzaju wzrosła z biegiem czasu, jak również z polubieniami Legendy Pokemonów: ArceusI Miecz i tarcza Pokemonaa nawet niedawno zapowiedziane pokemon szkarłatny i fioletowy Wszyscy otrzymują świetne ciepło od fanów na swoich graficznych wzorach.

Cóż, użytkownik Twittera Umieść tweeta Stworzył to, co naszym zdaniem może być najlepszym śledztwem 3D Pokémon, jakie widzieliśmy do tej pory. Tworząc rodzaj efektu cieniowania i wykorzystując artystyczny styl projektanta postaci Pokemonów Kena Sugimori, pokeyugami stworzyło niesamowitą mieszankę starego i nowego.

Wygląda świetnie, prawda? Zakładamy, że środowisko, o którym mowa, to Las Viridian of pokemon czerwony i niebieski, z istotami typowymi dla tego regionu – takimi jak Pikachu, Weedle i Caterpillar – wszystkie wędrujące. Jasne, brakuje szczegółów w niektórych obszarach, takich jak jasne białe tło, ale główny bohater wygląda niesamowicie!

Szanse są takie, że Game Freak nigdy nie wybrałby takiego stylu dla głównych gier Pokémon, niestety, ale wciąż możemy marzyć. Jednak jasne jest, że zespół powoli, ale pewnie zajmuje się grafiką 3D, a Scarlet i Violet wyglądają pięknie w niektórych miejscach!

Co sądzisz o zaprezentowanym tutaj stylu artystycznym? Czy chciałbyś, aby gry Pokemon wyglądały tak? Dowiedzmy się!

READ  W przyszłym tygodniu zapowiedziana zostanie aktualizacja 2.1 Cyberpunka 2077