22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lekkoatletyka Uniwersytetu Północnej Karoliny

Lekkoatletyka Uniwersytetu Północnej Karoliny

Wzgórze to kościół – Program piłkarski Uniwersytetu Północnej Karoliny dokonał dwóch zmian w sztabie trenerskim defensywy, głównym trenerze Macka Browna Ogłoszono w środę. Brown i asystent trenera obrony Jane Chizik Zgodzili się rozstać, para zdecydowała po spotkaniach posezonowych. Ponadto jego obowiązki obejmie główny analityk ds. obronności Ted Monachino Tima Krzyża Jako trener linii defensywnej.

Jane Chizik „To jeden z najlepszych trenerów piłkarskich, jakich kiedykolwiek trenowałem w ciągu 46 lat mojej pracy trenerskiej” – powiedział Brown. „To człowiek wiary, który niestrudzenie pracował, aby zapewnić najlepsze możliwe szkolenie i opiekę mentorską młodym mężczyznom, których trenował. .” Spotykaliśmy się często po sezonie i pomimo poprawy od poprzedniego sezonu do obecnego, wspólnie zgodziliśmy się, że rozstanie będzie w najlepszym interesie zarówno jego, jak i programu. „Chcę podziękować Gene’owi i jego rodzinie za wszystko, co robią dla naszego programu i życzę im wszystkiego najlepszego”.

„Bycie częścią 36 zwycięstw i dwóch Mistrzostw Wybrzeża ACC podczas moich czterech lat pracy w UNC było naprawdę błogosławieństwem” – powiedział Chizik. „Macka Browna Pozostanę najbliższym przyjacielem i chcę życzyć wszystkim trenerom, zawodnikom i kierownictwu wszystkiego najlepszego w przyszłości. „Kocham tych młodych mężczyzn z UNC i zawsze będę wdzięczny, że nasze ścieżki się skrzyżowały”.

Wspólny Koordynator Obrony Charltona Warrena Pozostanie w sztabie jako asystent głównego trenera obrony i będzie nadzorował defensywnych obrońców. Natychmiast rozpoczną się ogólnokrajowe poszukiwania w celu zidentyfikowania i wyboru kolejnego koordynatora obrony programu.

Monachino dołączył do programu jako starszy analityk defensywy przed sezonem 2023 i przejmie obowiązki Crossa, który ostatnie pięć sezonów spędził jako trener linii defensywnej.

„Chcę podziękować trenerowi Crossowi i jego rodzinie za wszystko, co robią dla naszego programu” – dodał Brown. „To wspaniały facet i wybitny trener piłki nożnej. Tim naprawdę troszczy się o młodych mężczyzn, których trenuje, i widać to w relacjach, które z nimi zbudował. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłych przedsięwzięciach”.

READ  Morgan Freeman: Gwiazda Auburn, Johnny Brohm, wyrywa się z ręki widza, zanim zdaje sobie sprawę, że jest hollywoodzkim aktorem

„Oceniając program, poczułem, że to właściwy czas na zmianę na tym stanowisku. Byłem pod wielkim wrażeniem etyki pracy i przenikliwości trenera Monachino podczas jego pierwszego roku pracy na stanowisku analityka. Wierzę, że jego głębokie doświadczenie na Poziomy NFL i uniwersyteckie będą wielkim atutem nie tylko dla naszej linii defensywnej, ale dla naszej obrony jako całości. Dodatkowym bonusem jest to, że nasi gracze już go znają. „Jestem podekscytowany możliwością zobaczenia, co może zrobić w tej nowej roli”.

Monachino jest trenerem od 33 lat na wszystkich poziomach futbolu, w tym przez 16 lat w NFL, koncentrując się na zewnętrznych obrońcach i defensorach. Podczas swojej gry w lidze Monachino był mentorem kilku z najbardziej dynamicznych zawodników podających w grze, takich jak Terrell Suggs, Khalil Mack, Elvis Dumervil i C.J. Mosley. Wygrał Super Bowl z Ravens i przez dwa sezony pełnił funkcję koordynatora obrony w Indianapolis Colts.

W ciągu dwóch lat pod wodzą Monashino Mack zanotował szóste miejsce pod względem liczby worków (17,5) i zremisował w tym okresie z drugim pod względem liczby wymuszonych fumble (osiem) wśród linebackerów NFL oraz zdobywał wyróżnienia Pro Bowl w każdym z tych sezonów.

Podczas pobytu w Baltimore Monachino podniósł poziom swojego wybitnego ucznia, Suggsa, którego trenował także w Arizona St. Suggs zaliczył jeden ze swoich najbardziej dominujących sezonów na drodze do tytułu Defensywnego Gracza Roku NFL w 2011 roku. Poprowadził Dumervila do rekordowego wyniku 17,0 worków i występu w Pro Bowl, a także pomógł Mosely’emu zostać pierwszym debiutantem w historii franczyzy, który osiągnął w Pro Bowl.

Przed rozpoczęciem pracy w Baltimore Monachino przez dwa sezony (2008–2009) był trenerem linii defensywnej drużyny Jacksonville Jaguars, a w latach 2006–2007 pełnił funkcję asystenta trenera linii defensywnej.

Monachino trenował przez pięć sezonów (2001-2005) w Arizonie, gdzie pełnił funkcję trenera linii defensywnej drużyny Sun Devils. Odegrał kluczową rolę w rozwoju Suggsa, który został wybrany przez Ravens w pierwszej rundzie draftu do NFL w 2003 roku. Suggs ustanowił rekord NCAA w jednym sezonie pod względem worków (24,0) i wślizgów za straty (31,5) w 2002 roku, po drodze do zdobycia nagród Bronko Nagurski i Lombardi Awards oraz Morris Trophy dla najlepszego liniowego drużyny Pac-10.

READ  Ferrari dopuściłoby się zaniedbania, pozwalając Sainzowi na poślizg pomimo umowy z Leclercem

Monashino pracował także jako trener w Boise State (2000), Missouri State (1999), James Madison (1998) i Texas Christian (1996-97). Karierę trenerską rozpoczął w Missouri na poziomie szkoły średniej w Hannibal (Missouri) High School (1994-95) i Pacific (Missouri) High School (1991-93).

Aby uzyskać aktualne informacje na temat futbolu w Karolinie, odwiedź GoHeels.com/Football i śledź nas na Twitterze (@UNCFootball), Instagrama (@unfootball) i Facebooku (Facebook.com/TarHeelFootball).