22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lea Michele zagra w Funny Girl po śmierci Beanie Feldstein

Lea Michele zagra w Funny Girl po śmierci Beanie Feldstein

cukierki na życie Dziś Lea Michele.

6 września aktorka zastąpi Penny Feldstein we wznowionej na Broadwayu „Funny Girl”. Michelle – znana zagorzała fanka Barbry Streisand, która dorastała jako Fanny Price na scenie w 1964 roku – pamiętnie wykonała hymn serialu „Don’t Rain on My Parade” w Pierwszy sezon programu telewizyjnego Glee. Później wykonał piosenkę na Tony Awards 2010. Publicznie wyraziła chęć zagrania tej roli Podczas talk show Lata temu zachwycała media społecznościowe pomysłem wzięcia tego na siebie i była Podobno wykonuje zastępstwo Od ogłoszenia wyjścia Feldsteina.

Michelle ma historię z Fanny Price. Jej postać „Glee”, Rachel Berry, wykonała wiele piosenek z serialu „Fanny Girl”, a nawet dostała tę rolę w odrodzeniu fikcyjnego wszechświata. W poniedziałek po południu, kiedy ta historia się spełniła, Michelle napisał na Instagramie To, że „spełnienie marzeń to mało powiedziane”.

Funny Girl, doceniona przez krytyków produkcja zaadaptowana na przebój ze Streisandem w 1968 roku, została wznowiona pod koniec kwietnia po latach kolejnych plotek i opóźnień. Po tym, jak Feldstein zrobił sobie przerwę od występu, ponieważ ona Test na koronawirusa był pozytywnyOna ogłosić W czerwcu jej ostatni występ odbędzie się 25 września. produkcja potwierdził wiadomość Na Twitterze dodał, że w tym czasie pojawi się również aktorka Jane Lynch, która grała panią Price.

Feldstein następnie podzielił się oświadczeniem Opublikowano na Instagramie Niedzielny wieczór opuszczał „Fanny Girl” pod koniec lipca – dwa miesiące wcześniej niż pierwotnie zapowiadany termin. Przypisała swoje wczesne odejście – bardzo niezwykłe wydarzenie na Broadwayu – decyzji produkcji, by „poprowadzić serial w innym kierunku”.

„Nigdy nie zapomnę tego doświadczenia i z głębi serca dziękuję wszystkim, którzy przybyli do Augusta Wilsona [Theatre] Za miłość i wsparcie, które okazałeś mi, zespołowi i naszej niesamowitej załodze.” „Ludzie, których cieszyłem się, ożywiając Funny Girl każdej nocy, zarówno na scenie, jak i poza nią, są niezwykle utalentowanymi i wyjątkowymi ludźmi”.

READ  50-letnia kariera Steve'a Martina została podkreślona w nowym filmie Apple

Lynch odejdzie teraz wcześniej niż planowano, grając 4 września, a pani Price zagra czterokrotną nominację do Tony, Toveh Feldschuh. (Przygotowania Julie Pinko zagra z Fanny Price w sierpniu i w czwartki, począwszy od września.)

Film „Funny Girl” otrzymał w dużej mierze negatywne recenzje. Kolekcja Franka Rizzo Odesłanie do określany jako „słaby”. Jesse Green z The New York Times kłócić się To odrodzenie „pokazuje, dlaczego trwało to tak długo”. Zwracając uwagę na jej żarliwą naturę, krytycy krytykowali zdolności wokalne Feldsteina, szczególnie w przeciwieństwie do Streisanda.

Peter Marks z The Washington Post człowiek ogłaszający że „Chociaż, na przykład, całkowicie uwierzyłbyś, że Streisand był gwiazdą, z Feldsteinem, twoim pierwszym przekonaniem jest to, że ona wierzy Ona jest gwiazdą”.

Według cotygodniowych statystyk Broadway League, organizacji handlowej, „Funny Girl” August Wilson wypełniła w połowie maja 97,8 proc. Na początku lipca liczba ta spadła do mniej niż 75 procent.

Ten kawałek został zaktualizowany.