16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kyle Juszczyk wyjaśnia, jak 49ers ułatwiają życie Kyle’owi Shanahanowi – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Kyle Juszczyk wyjaśnia, jak 49ers ułatwiają życie Kyle’owi Shanahanowi – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Po trzech sezonach wspólnej gry w San Francisco zarówno Kyle Gosek, jak i Richard Sherman są zaznajomieni z wewnętrznym funkcjonowaniem obecnego systemu 49ers.

Juszczyk dołączył do swojego byłego kolegi z drużyny w programie „The Richard Sherman Podcast”, w którym duet zaczął omawiać gorący początek sezonu 49ers.

Sherman zapytał Juszczyka, jaka jest różnica w przypadku Kyle’a Shanahana w tym sezonie, zauważając, że trener 49ers wydaje się „szczęśliwszy i zdrowszy” niż w poprzednich latach.

„Tak, ale to nie znaczy, że wszystko było łatwe i że się nie martwił” – powiedział Goscheck. „Kyle to Kyle i zawsze będzie dla nas surowy. Zdecydowanie wiele od nas oczekuje. Powiedział nawet, że biorąc pod uwagę zespół, który mamy, kulturę, którą zbudowaliśmy, przywództwo, po prostu ilość doświadczenie, które mamy. Jakby były pewne małe rzeczy, o które nie musimy się tak bardzo martwić.

„Na przykład wtedy, gdy zespół zaczyna rozmawiać o play-offach i rozstawieniach i tym podobnych rzeczach na początku roku, czasami możesz poczuć lekki niepokój, typu: «Czy ci goście rozumieją, czego potrzeba, aby przetrwać cały sezon NFL? „”

Po dotarciu do kolejnych meczów o mistrzostwo NFC, skład 49ers jest wypełniony zawodnikami, którzy mają teraz duże doświadczenie w fazie play-off i wiedzą z pierwszej ręki, co jest potrzebne, aby zapewnić sobie dobrą passę po sezonie.

Juszczyk mówił o tym, jak ważna jest ta perspektywa dla zespołu, który chce szybko znaleźć się na czołowej pozycji w play-offach NFC.

„Ale w tym zespole wszyscy przez to przeszliśmy” – wyjaśnił Juszczyk. „Nie sądzę, żebyśmy zbytnio wyprzedzili siebie. Jesteśmy zdecydowanie zajęci tym, co się teraz dzieje, ale zdajemy sobie również sprawę, że to, co się teraz dzieje, naprawdę ma na nas wpływ, jeśli chodzi o rozstawienie. „To ogromne, kiedy próbujesz dostać się do tego tańca, pożegnanie w pierwszej rundzie nie jest żartem. „To poważna przewaga i coś, co staramy się uzyskać”.

READ  Michael Bush sprzedał Yency Almonte Cubs z Dodgers

Zespół 49ers dusi swoich przeciwników w tym sezonie, osiągając średnią przewagi zwycięstwa na poziomie 19,8 punktu na mecz.

W drugiej połowie wszystkich pięciu meczów w tym sezonie utrzymywali dwucyfrową przewagę, a wątpliwa decyzja trenera Rams Seana McVaya była jedyną rzeczą, która powstrzymywała ich przed dwucyfrowym marginesem zwycięstwa w każdym rozegranym meczu.

Shanahan i 49ers mają jeszcze sporo czasu na skupienie się na sezonie, ale jak dotąd wszystko szło gładko.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk