24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kwota loterii dla zwycięzcy wzrasta do 785 milionów dolarów

Kwota loterii dla zwycięzcy wzrasta do 785 milionów dolarów

Giorgio Vieira/AFP/Getty Images

Od 19 lipca 2023 r. odbyło się 28 losowań z rzędu bez zwycięzcy jackpota.CNN

Gracze lotto mają kolejną szansę na duże wygrane w poniedziałek, gdy jackpot w Powerball wzrósł do rekordowej kwoty 785 milionów dolarów.

Nagroda stała się czwartą co do wielkości w historii po tym, jak w sobotnim losowaniu nie wyłoniono zwycięzców pasujących do wszystkich sześciu wylosowanych liczb.

W sobotę wylosowano białe kule 1, 12, 20, 33, 66 i czerwoną Powerball 21.

Jackpot jest teraz lepszy tylko od poprzedniego Jackpoty wynoszą ponad 1 miliard dolarówWedług Multistate Lottery Association.

Największe jackpoty wyniosły 2,04 miliarda dolarów w listopadzie 2022 r., 1,586 miliarda dolarów w styczniu 2016 r. i 1,08 miliarda dolarów w lipcu 2023 r., podali urzędnicy loterii w komunikacie prasowym.

Według komunikatu co najmniej jedna osoba z Kalifornii zdobyła zwycięski los w każdym z trzech losowań.

Chociaż w sobotę nie było zwycięzców jackpota, w wyniku losowania w całych Stanach Zjednoczonych wylosowano ponad 1,5 miliona zwycięskich losów, w tym trzy losy, na które trafiły wszystkie pięć białych kul, co dało wygraną 1 milion dolarów – podają urzędnicy loterii.

Od czasu wyłonienia zwycięskich liczb odbyło się 28 losowań z rzędu, w których nie wyłoniono zwycięzcy jackpota Główna nagroda w wysokości 1,08 miliarda dolarów Został wycofany 19 lipca.

Następne losowanie odbędzie się w poniedziałek wieczorem. Zwycięzca będzie miał możliwość wypłaty 785 milionów dolarów lub wypłaty w gotówce w wysokości 367 milionów dolarów, obie kwoty przed opodatkowaniem.

Szanse na wygranie jackpota są 1 na 292,2 milionaWedług urzędników loterii.

READ  Chicagowskie bary gejowskie bojkotują Bud Lite, ponieważ piwowar Dylan Mulvaney unika