12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kwiat konopi do Polski | Farma tygodniowo

Dyrektor Zarządzający LGBT Plata Solomon.

Podpisana została pięcioletnia umowa na wyłączną dystrybucję leków pomiędzy Little Green Firma (LGP) i Medicin z siedzibą w Southwest na dostawę konopi indyjskich do Polski. .

Medicine jest spółką zależną Belian SA, największego operatora w polskim i litewskim sektorze opieki zdrowotnej, a obecnie jest oddanym partnerem w dystrybucji leczniczego oleju konopnego LGB i produktów roślinnych o wysokiej zawartości tetrahydrokannabinolu (DHC) w Polsce.

Medazine zamierza sprzedawać co najmniej 20 procent swoich produktów na polskim rynku marihuany medycznej i co najmniej 10 procent swoich produktów na polskim rynku kwiatowym marihuany medycznej o wysokiej zawartości DHC.

Dyrektor Zarządzający LGBT, Plata Solomon, powiedział, że ich umowa dystrybucyjna z Medic odzwierciedla strategiczną ambicję firmy, aby zdobyć i utrzymać znaczący udział w całkowitym rynku adresów w każdej z jej jurysdykcji.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Medesin, bardzo doświadczonym dystrybutorem farmaceutycznym na dużą skalę obsługującym polski rynek, aby pomóc nam osiągnąć ten cel” – powiedziała Solomon.

„Wartością finansową kontraktu będzie nadal liczba ostatecznych zamówień w ramach kontraktu, które podlegają wymogowi minimalnego zamówienia, a cena produktów dla LGB zostanie ustalona przez rynek w momencie sprzedaży.

„Biorąc pod uwagę zmienność liczby jednostek, które mogą być sprzedane w ramach umowy, zmienne obliczanie minimalnego kontyngentu i ustalenia dotyczące zmiennej ceny, LGB nie mógł podać dalszych wskazówek dotyczących skutków finansowych umowy, ale jej wartości pod względem bieżących kwartalnych obowiązków sprawozdawczych w ramach umowy dostarczających aktualizacje na jej temat.”

Niniejsza Umowa zostaje automatycznie przedłużona na okres pięciu lat od daty wydania pierwszego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu i na kolejny rok, jeśli nie zostanie wypowiedziana.

Strony już znacznie poprawiły pierwszy dokument akredytacji marketingowej LGP dla medycznego produktu kwiatowego konopi.

Pani Solan ogólnie powiedziała, że ​​polskie pozwolenia na dopuszczenie do obrotu wymagają 210 dni na ocenę i przyznanie.

READ  W Polsce Elaine Thompson-Hera została pokonana

„Wyjątkowość dostaw medycyny jest uwarunkowana zakupem minimalnych produktów” – powiedział.

„W każdym przypadku corocznie obliczana jest minimalna kwota na danym rynku za poprzednie 12 miesięcy sprzedaży zebranej i zgłoszonej przez polski regulator leków.

„Kontrakt z lekiem może zostać rozwiązany tylko wtedy, gdy materialne uchybienia LGP ​​lub bezpieczeństwo produktów jest kwestionowane przez polskie organy regulacyjne”.

Polska liczy około 38 milionów mieszkańców, co czyni ją piątym co do wielkości krajem w Unii Europejskiej.

Nie wszyscy lekarze mogą przepisywać marihuanę medyczną w Polsce i nie ma ostatecznej listy zalecanych schorzeń.

Polski rynek opiera się wyłącznie na importowanych lekach z konopi, a medyczne produkty z konopi indyjskich sprzedawane są w ilościach od 650 do 700 polskich automatów lub sprzedawanych w cenie od 6226 do 4244 za 10 gramów.