31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kto ma przewagę pomiędzy Chiefs i Dolphins w Niemczech?

Kto ma przewagę pomiędzy Chiefs i Dolphins w Niemczech?

Mecz miał zostać rozegrany w Kansas City. Dałoby to szefom wyraźną przewagę.

Kto zatem ma przewagę pomiędzy Dolphins i Chiefs w konkurencji eksportowanej do Niemiec?

Pojawiające się w piątek BFT na żywoPodczas demonstracji najnowocześniejszej technologii, która połączyła Frankfort, Teksas, Wirginię Zachodnią i Connecticut w czasie rzeczywistym, Peter King stwierdził, że zauważył, że liczba fanów Chiefs przewyższała liczebnie fanów Dolphins aż 200-1. Gdyby dzisiaj zastosować tę proporcję na boisku, wyglądałoby to jak mecz Chiefs u siebie.

Z drugiej strony Dolphins mogli zyskać dla siebie przewagę, udając się wcześniej do Niemiec. Widzieliśmy, jak w tym roku najlepsza drużyna z Londynu radziła sobie lepiej niż drużyna ekstremalna. Czy tak będzie dalej, gdy szefowie czekają na wyjazd do Niemiec?

Do tego dochodzi przewaga wynikająca z doświadczenia Kansas City w ważnych meczach. King powiedział, że zeszłoroczny mecz z Niemcami przypominał turniej konferencyjny. Chiefs grali pięć z rzędu. Zespół Dolphins nadal cieszy się morzem, grając ważne mecze poza Miami.

Nawet jeśli Dolphins dzisiaj przegrają, to doświadczenie pomoże im, jeśli/kiedy dostaną się do play-offów. Jeśli kluczowi gracze pozostaną zdrowi, rzeczywiście tak się stanie, a kiedy to się nie stanie.

Są to jednak dwie z najlepszych drużyn w NFL. Jest to największy jak dotąd mecz, jaki NFL wysłała poza granice Ameryki.

Kibice w Londynie muszą być nieco ostrożni po wszystkich żabach, jakie przyjęli od rozpoczęcia operacji w 2007 roku. Niemcy spóźnili się na mecz i rozegrali w tym roku swój najlepszy mecz w historii i być może drugi najlepszy mecz w historii transferu. za granicą w 2022 r., kiedy Bucks zmierzą się z Seahawks.

READ  Arabia Saudyjska wygrywa z Argentyną: aktualności i wyniki mistrzostw świata na żywo