12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę William robi świąteczne selfie z Taylor Swift i Travisem Kelce

Książę William robi świąteczne selfie z Taylor Swift i Travisem Kelce

Taylor Swift wystąpi 21 czerwca na stadionie Wembley w Londynie.
Joe Hilla/Getty Images

  • Książę William wziął udział w Eras Tour z księciem Jerzym i księżniczką Charlotte w Londynie.
  • Brytyjska rodzina królewska pozowała do zdjęć ze Swift i jej chłopakiem, Travisem Kelce.
  • Na nagraniu widać Williama, który obchodził swoje 42. urodziny, tańczącego do utworu „Shake It Off”.

Książę Walii jest certyfikowanym Swiftie.

W piątek William zadzwonił z okazji swoich 42. urodzin na przyjęciu Taylor Swift w Londynie z dwójką starszych dzieci, księciem Georgem (10 l.) i księżniczką Charlotte (9 l.).

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej byli wśród ogromnego tłumu, który przybył na stadion Wembley, gdzie 34-letnia Swift rozpoczęła europejską część swojej trasy Eras Tour.

Trio uczciło ten wieczór, udając, że… Selfie ze SwiftemZa co podziękowali w poście na Instagramie na oficjalnym koncie księcia i księżnej Walii.

Media nieobsługiwane przez AMP.
Kliknij, aby uzyskać pełną wersję mobilną.

„Dziękuję @TaylorSwift za wspaniały wieczór!” Napis został odczytany w sobotę.

Swift również brał udział Zdjęcie z Instagrama W sobotę występuje rodzina Royals i jej chłopak, Travis Kelce. Na zdjęciu cała grupa uśmiechała się.

Komentarz Swifta brzmiał: „Wszystkiego najlepszego M8! Występy w Londynie rozpoczęły się znakomicie”.

Media nieobsługiwane przez AMP.
Kliknij, aby uzyskać pełną wersję mobilną.

Obecność Williama na trasie The Eras Tour nie pozostała niezauważona przez Swifties, w tym przez tego, który wziął w niej udział Film z Tik Toka Od jego tańca do piosenki „Shake It Off”.

Na ceremonii nie pojawili się ani Katarzyna, księżna Walii, ani sześcioletni książę Ludwik. Kate (42 l.) po raz pierwszy od czasu diagnozy raka na początku tego miesiąca wystąpiła publicznie podczas Trooping the Color Parade.

READ  Florence Pugh udostępnia wideo zza kulis planu „Thunderbolts”: Obejrzyj

Kate podzieliła się szczegółami dotyczącymi swojego powrotu do zdrowia Udostępnij na Instagramie Dzień przed występem powiedziała, że ​​robi „duże postępy” w trakcie chemioterapii.

„Nie mogę się doczekać, aby wziąć udział w paradzie urodzinowej króla w ten weekend z moją rodziną i mam nadzieję, że latem dołączę do niektórych publicznych wystąpień, ale wiem też, że jeszcze nie wyszłem z lasu” – czytamy w podpisie. „Uczę się cierpliwości, zwłaszcza w obliczu niepewności. Przyjmuję każdy dzień takim, jaki jest, słucham swojego ciała i pozwalam sobie przeznaczyć tak bardzo potrzebny czas na wyzdrowienie”.

Przedstawiciele Pałacu Kensington, Swift i Kelsey nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Business Insider o komentarz.