3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę William nadal będzie priorytetowo traktował opiekę nad Kate Middleton i jego dziećmi, przed pełnieniem pełnoetatowych obowiązków królewskich, po tym jak zdecydował się wyczyścić swój pamiętnik, aby wspierać żonę podczas jej rekonwalescencji po operacji.

Książę William nadal będzie priorytetowo traktował opiekę nad Kate Middleton i jego dziećmi, przed pełnieniem pełnoetatowych obowiązków królewskich, po tym jak zdecydował się wyczyścić swój pamiętnik, aby wspierać żonę podczas jej rekonwalescencji po operacji.

Książę William będzie nadal stawiał żonę i dzieci na pierwszym miejscu, starając się pomóc choremu ojcu.

Choć następca tronu powróci dziś do obowiązków publicznych – po podjęciu decyzji o „wyczyszczeniu pamiętników”, aby wesprzeć księżną Walii w trakcie i po jej operacji w zeszłym miesiącu – nie oczekuje się, że całkiem całkiem przejmie pełnoetatowe obowiązki królewskie już.

Złoży dwa wystąpienia publiczne: rano zorganizuje w imieniu króla inwestyturę w zamku Windsor, a następnie wieczorem zorganizuje uroczystą kolację w centrum Londynu, jako patron londyńskiego pogotowia lotniczego.

Jednak po tym terminie nie będzie miał zaplanowanych żadnych dalszych obowiązków w tym tygodniu i ponownie będzie z Kate i dziećmi w przyszłym tygodniu podczas przerwy semestralnej.

Źródło podało: „Książę zawsze dawał jasno do zrozumienia, że ​​obecnie jego priorytetem jest wspieranie żony i rodziny i nie ustalił harmonogramu tego działania”.

Dodał: „Wróci do swoich obowiązków w środę, ale nie należy spodziewać się ponownego spotkania z nim przez krótki czas”.

Książę William będzie nadal na pierwszym miejscu stawiał dobro swojej żony i dzieci, starając się pomóc choremu ojcu
William będzie ponownie z Kate i dziećmi w przyszłym tygodniu podczas przerwy semestralnej
William zawsze podkreślał, że na tym etapie jego życia obowiązki wobec rodziny są ważniejsze od roli publicznej

Przyjmuje się, że jego zespół w Pałacu Kensington rozmawia z kolegami z Pałacu Buckingham na temat wydarzeń publicznych, w których William mógłby potencjalnie uczestniczyć zamiast ojca.

Prawdopodobnie będą modelami na więcej stanowisk, być może przewodząc rodzinie podczas wydarzeń takich jak coroczne nabożeństwo z okazji Dnia Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim na początku przyszłego miesiąca.

CZYTAJ WIĘCEJ: Charles ląduje w Sandringham z dala od wścibskich oczu, przygotowując się do podjęcia kolejnych kroków w walce z rakiem: Król i królowa wycofują się do dziury w Norfolk – po bardzo krótkim spotkaniu z Harrym w Londynie

Ponieważ jednak Jego Królewska Mość nalegał, aby podczas leczenia trzymać twardą rękę w sprawach państwowych, jest mało prawdopodobne, aby przyszły król został poproszony o zajęcie się jakimikolwiek kwestiami konstytucyjnymi.

Wiadomo, że 41-letni William ma 100% wsparcia ojca, który chce powrócić we własnym tempie.

READ  Mayim Bialik nie występuje w „Jeopardy!” - Czas dostawy

Źródło podało: „Król uwielbia Katarzynę i uważa, że ​​wykonuje fantastyczną robotę. Rozumie, że rodzina jest na pierwszym miejscu.

Od czasu objęcia tronu król spędza w zamku Windsor coraz więcej czasu, często przebywając w niedzielne wieczory, dzięki czemu może spędzać więcej czasu z synem i małymi wnukami, z którymi jest bliżej niż kiedykolwiek.

William, który obecnie mieszka w Adelaide Cottage w posiadłości Windsor, w odległości krótkiego spaceru od zamku, również często korzysta z pokoi w historycznej rezydencji królewskiej na spotkania.

W zeszłym miesiącu księżna Walii została nieoczekiwanie przyjęta do szpitala w celu przeprowadzenia operacji, którą określono jako „operację brzucha”.

Spędziła dwa tygodnie w londyńskiej klinice, gdzie król również przeszedł operację prostaty i prawdopodobnie nie zacznie ponownie pełnić obowiązków królewskich przed Wielkanocą.

Na zdjęciu książę Harry przybył do Clarence House, aby spotkać się z ojcem
Wiadomo, że 41-letni William ma 100% wsparcia ojca, który chce powrócić we własnym tempie.
Król Karol III opuszcza dziś Clarence House samochodem w Londynie
Królewski helikopter, który zabrał króla Karola i królową Camillę do Sandringham
Na zdjęciu król Karol i królowa Camilla opuszczali dziś Clarence House

Jej doradcy powiedzieli wówczas, że jej mąż odwołał wszystkie nadchodzące zaręczyny, aby być u jej boku i wspierać ich dzieci: dziesięcioletniego księcia Jerzego, ośmioletnią księżniczkę Charlotte i pięcioletniego księcia Louisa.

Choć nie podali harmonogramu, źródła podają, że książę pozostanie z nimi w Windsorze „kilka tygodni”.

Przeczytaj więcej: Co na razie wiemy o diagnozie raka króla Karola?

William zawsze podkreślał, że na tym etapie jego życia obowiązki wobec rodziny są ważniejsze od roli publicznej.

Jednak nie jest niczym niezwykłym, że trzech starszych członków rodziny królewskiej jest jednocześnie zwolnionych z pracy, szczególnie teraz, a monarcha prawdopodobnie pozostanie poza domem dłużej niż planowano, co oznacza, że ​​pracujący członkowie rodziny królewskiej będą bezbronni w terenie.

Oznacza to, że nieuchronnie będzie większa presja na przyszłego króla, aby eskalował.

Podczas dzisiejszej inauguracji William wręczy ponad 50 odznaczeń, w tym jedno dla byłej angielskiej piłkarzki Ellen White (34 l.).

Wieczorem weźmie udział w corocznej zbiórce pieniędzy organizowanej przez London Air Ambulance w centrum Londynu. Od 2020 roku jest patronem akcji charytatywnej.

READ  Co wiesz o ślepocie twarzy, przypadku ślepoty Brada Pitta?

Kolacja ma na celu wsparcie największej w historii kampanii zbierania datków tej organizacji charytatywnej, której celem jest wygenerowanie 15 milionów funtów na wymianę floty helikopterów.

William ma wygłosić przemówienie i ma po raz pierwszy publicznie przyznać się do choroby ojca i być może podziękować wszystkim osobom, które mu dobrze życzyły.