28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę Harry „spalił za sobą mosty” z rodziną królewską, rezygnując z brytyjskiego pobytu

Książę Harry „spalił za sobą mosty” z rodziną królewską, rezygnując z brytyjskiego pobytu

sławni ludzie

Książę Harry „spalił za sobą mosty” na zawsze po dramatycznej rezygnacji z pobytu w Wielkiej Brytanii, powiedział królewski fotograf.

39-letni książę Sussex w nowych dokumentach uznał Amerykę za swój dom, w którym oświadczył, że jego „nowym krajem/stanem” są teraz „Stany Zjednoczone”.

Teraz szanowany fotograf Arthur Edwards, który fotografuje rodzinę królewską od 1977 roku, wypowiedział się na temat nowej ojczyzny Harry'ego, mówiąc, że firmie nie spodobała się decyzja o odwróceniu się od Wielkiej Brytanii.

Książę Harry „spalił za sobą mosty” na zawsze po dramatycznej rezygnacji z pobytu w Wielkiej Brytanii, powiedział królewski fotograf. Obrazy Getty’ego

„[The loss of] „Frogmore był w tym bardzo małą częścią i prawdopodobnie był pretekstem, kiedy opuścił Wielką Brytanię i zamieszkał w Ameryce Północnej”. Powiedziało słońce.

„Podpisując ten dokument, z którego wynika, że ​​obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, być może spalił za sobą mosty, ale żyję nadzieją. Uwielbiałem z nim pracować. Uważam, że był naprawdę wyjątkową osobą”.

„Jest mi z tego powodu bardzo smutno. Ale wydaje się to nieuniknione. Jego dzieci są Amerykankami, jego żona jest Amerykanką i on tam mieszka, ale to smutna okazja”.

„Można się pożegnać, bo był im tylko cierniem w boku, ale to syn marnotrawny, a syn marnotrawny powrócił, więc będę trzymać kciuki”.

W 2020 roku Harry i jego żona Meghan Markle (42 l.) przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszkają ze swoimi dziećmi, księciem Archiem (4 l.) i księżniczką Lilibet (2 l.) w Montecito w Kalifornii w ramach przeprowadzki nazwanej „Megxit”.

W nowych gazetach 39-letni książę Sussex uznał Amerykę za swój dom. Thomas Cordy/The Palm Beach Post/USA Today Network

Następnie para została eksmitowana z brytyjskiego domu Frogmore Cottage, który podarowała im zmarła królowa po ślubie w 2018 roku.

Ostatecznie opuścili go w czerwcu 2023 r., pozostawiając ich bez oficjalnego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Teraz, kiedy odwiedzają Wielką Brytanię, nie mają gdzie się zatrzymać i muszą zatrzymać się u przyjaciół lub w hotelu – na coś, co Harry zdecydował się podczas swojej burzliwej podróży do Londynu w lutym.

READ  Mickey Gilly, gwiazda country, która zainspirowała jego klub „Urban Cowboy”, zmarł w wieku 86 lat
Edwards twierdzi, że decyzja Harry'ego o odwróceniu się od Wielkiej Brytanii nie spodobała się firmie. Getty Images Pałacu Buckingham

Co więcej, Sussexowie przegrali starania o finansowaną przez podatników ochronę bezpieczeństwa w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​będą teraz musieli płacić z własnej kieszeni za bezpieczeństwo podczas podróży przez staw.

Podczas lutowego wywiadu dla „Good Morning America” Harry powiedział, że tak bardzo kocha życie w Kalifornii, że rozważa oficjalne przyjęcie obywatelstwa USA.

Sussexowie zrezygnowali z życia królewskiego w 2020 roku i niemal natychmiast przeszli przez staw. AP

„To niesamowite” – powiedział o życiu w Golden State. „Kocham każdy dzień”.

Zapytany, co go powstrzymuje, Harry odpowiedział: „Nie mam pojęcia. Robię to… Ten pomysł przyszedł mi do głowy, ale nie jest to teraz najważniejszy priorytet”.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/04/19/entertainment/prince-harry-burnt-bridges-with-royal-family-by-reouncen-british-residency/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania