25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę Harry i Meghan Markle spotykają królową i księcia Karola

Książę Harry i Meghan Markle spotykają królową i księcia Karola

Książę Harry i Meghan Markle w końcu odwiedzili razem królową Elżbietę II po raz pierwszy od ponad dwóch lat, potwierdza Page Six.

Książę i księżna Sussex ponownie spotkali się z królem na kilka dni przed jej 96. urodzinami.

Zatrzymali się w tym czasie w dole w Wielkiej Brytanii W drodze do Hagi na Igrzyska Invictusich rzecznik potwierdził w czwartek Page Six.

95-latka spotkała ich w swoim domu w zamku Windsor wraz z ojcem Harry’ego, księciem Karolem.

Para pojechała do Londynu Heathrow ze swojego domu w Kalifornii, jak TMZ pierwszy zgłoszony. Zostawili dwójkę najmłodszych dzieci, Archiego, 2 i 10-miesięcznego Liliberta – którego królowa jeszcze nie poznała – w domu.

Książę Harry, Meghan Markle, książę Karol i królowa Elżbieta rozstali się
Minęły dwa lata, odkąd książę Harry i Meghan Markle po raz ostatni widzieli księcia Karola i królową Elżbietę – aż do teraz.
Fotomontaż New York Post
Harry i Meghan nie widzieli razem swojej babci od czasu opuszczenia rodziny królewskiej – i niespodziewany wywiad z Oprah.
Harry i Meghan nie widzieli razem swojej babci od czasu opuszczenia rodziny królewskiej – i niespodziewany wywiad z Oprah.
Obrazy Getty

Uważa się, że rodzina Sussex nocowała w swoim domu na terenie Frogmore Cottage w zamku Windsor, gdzie przebywał kuzyn Harry’ego. Niech żyje teraz księżniczka Eugenie Z mężem Jackiem Brooksbankiem i małym synem Augustem.

„Możemy potwierdzić, że odwiedzili babcię księcia, jak wcześniej powiedzieliśmy, że ma nadzieję to zrobić” – powiedział rzecznik. „Zatrzymali się w Wielkiej Brytanii w drodze do Hagi na Igrzyska Invictus”.

Powiedziano nam, że Harry i Meghan są już w Holandii.

Ich wizyta w Wielkiej Brytanii nastąpiła pomimo wizyty Harry’ego Spór o bezpieczeństwo z rządem brytyjskim Mówi również, że jego żona i dzieci nie są bezpieczne w jego ojczystym kraju.

Chociaż spotkali również księcia Karola, wydaje się, że nie widzieli brata Harry'ego, Williama.
Chociaż spotkali również księcia Karola, wydaje się, że nie widzieli brata Harry’ego, Williama.
POOL / AFP przez Getty Images

Podczas gdy Harry odwiedził zeszłego lata przez Odsłonięcie pomnika księżnej Dianynie wrócił do Wielkiej Brytanii z Markle, odkąd zrezygnowali z rodziny królewskiej w 2020 roku i udzielili wywiadu Oprah Winfrey.

Podczas tego telewizyjnego sit-inu wysunęli zarzuty, w tym: Pojawiły się rasistowskie komentarze o kolorze skóry ich przyszłych dzieci.

Relacje Harry’ego z jego 73-letnim ojcem również zostały uszkodzone po tym, jak powiedział, że czuje, że on i jego brat, książę William, też są. Uwięzieni w swoich królewskich rolach.

READ  Chwile mody na czerwonym dywanie podczas gali SAG Awards
Podobno para zatrzymała się w swoim starym domu, Frogmore Cottage, na terenie zamku Windsor.
Podobno para zatrzymała się w swoim starym domu, Frogmore Cottage, na terenie zamku Windsor.
Obrazy Getty

Królowa – z Wyzdrowiał z COVID-19 w zeszłym miesiącu – Swoje 96. urodziny obchodzić będzie 21 kwietnia. Jej platynowy jubileusz będzie obchodzony w czerwcu.

To było Ci, którzy mają problemy z poruszaniem sięale przybyła na nabożeństwo żałobne swojego zmarłego męża, księcia Filipa, w Londynie w zeszłym miesiącu – czyli… Harry i Markle są pod ostrzałem za nieobecność.

Pałac ogłosił w tym tygodniu, że królowa nie weźmie udziału w mszy wielkanocnej w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor.