19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kongres wygodnie obwinia „problem z płetwami” za nieistotność: BJP |  Wiadomości z Indii

Kongres wygodnie obwinia „problem z płetwami” za nieistotność: BJP | Wiadomości z Indii

NOWE DELHI: W czwartek BJP mądrze obaliła twierdzenie Kongresu, że jego konta zostały zamrożone przez departament podatku dochodowego w wyniku zemsty politycznej, twierdząc, że partia opozycyjna, która boi się porażki, krzyczy przeciwko indyjskiej demokracji i instytucjom. Partia rządząca uzasadniało także podjęcie działań mających na celu odzyskanie od nich należnych podatków. Kongres.
„Ludzie staną w obliczu całkowitego odrzucenia Kongresu i obawiając się historycznej porażki, ich najwyższe kierownictwo przemawiało na konferencji prasowej i głośno wypowiadało się przeciwko indyjskiej demokracji i instytucjom. Wygodnie obwiniają swoją nieistotność. „problemy finansowe'. „W rzeczywistości ich bankructwo ma charakter moralny i intelektualny, a nie finansowy” – powiedział prezes BJP. JP Nadda.
Starszy lider BJP i poseł Ravi Shankar Prasad na konferencji prasowej Mallikarjun Kharge powiedział: Soni Gandhi Rahul Gandhi zorganizował konferencję prasową w całkowitej rozpaczy z powodu porażki i szukając dzisiaj wymówki. „Kongres przez lata nie składał zeznań podatkowych, a decyzja działu IT o naprawie zaległości jest uzasadniona” – stwierdził Prasad.
Funkcjonariusz BJP powiedział także: „Jak bardzo Rahul będzie kłamał?… Proszę przeprosić za krytykę instytucji”.
Prasad zarzucił Kongresowi, że nie złożył w terminie deklaracji podatkowych dotyczących podatku dochodowego, co doprowadziło do zamrożenia jego konta w celu uzyskania korzyści politycznych poprzez grę kartą ofiary.
Nadda stwierdziła, że ​​Kongres zamiast naprawiać swoje błędy, za problemy obwinia władze. „Czy to ITAT, czy Delhi HC, zwrócili się do Kongresu o przestrzeganie zasad i płacenie należnych podatków, ale partia nigdy tego nie zrobiła” – powiedział.
Prezydent BJP powiedział, że dla partii, która plądrowała każdy sektor, każdy stan i w każdym momencie historii, mówienie o deficycie fiskalnym jest śmieszne. „Kongres może wykorzystać w swoich kampaniach wyborczych pieniądze zgromadzone w wyniku wszystkich oszustw, od oszustw związanych z jeepneyami po oszustwa związane z helikopterami Bofors” – powiedziała Nadda.
Powiedział, że „przywódcy pracujący w niepełnym wymiarze godzin” w Kongresie twierdzą, że demokracja w Indiach jest kłamstwem. „Pozwolę im pokornie przypomnieć, że Indie były demokratyczne tylko przez kilka miesięcy między 1975 a 1977 rokiem, a premierem była wówczas nikt inny jak pani Indira Gandhi” – Nadda powiedziała, wspominając dwuletni etap, kiedy obowiązywał stan wyjątkowy został nałożony w kraju. .