24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Komentator Barstool Sports PFT szczegółowo opisuje porażkę w podróży samochodem elektrycznym: „Teraz będę jeździć dieslem”

Komentator Barstool Sports PFT szczegółowo opisuje porażkę w podróży samochodem elektrycznym: „Teraz będę jeździć dieslem”

Znany komentator sportowy ujawnił, że doświadczenie, jakie miał pod koniec tego tygodnia z samochodem elektrycznym, skłoniło go do ponownego rozważenia prowadzenia samochodu w przyszłości.

W piątek komentator PFT powiedział w popularnym podcaście „Pardon My Take”, że koszmarna historia wydarzyła się, gdy jechał do Indianapolis na mecz NFL Combine.

„Próbowałem chronić środowisko, ale w końcu narobiłem sobie krzywdy” – powiedział. „Mam samochód elektryczny i jest dla mnie całkiem fajny… Zabrałem go w moją pierwszą podróż w tym tygodniu i pojechałem do Indy, a kiedy go zostawisz, wyświetli się obliczenie, ile czasu pozostało na baterii pojechałem do Indianapolis. Naładowałem go więc przez noc i otrzymałem komunikat: „Naładowałem go do 100%. Wyjechałem rano, a ona powiedziała mi, że gdy dotrę do Indianapolis, zostanie mi około 15% baterii. Potem jest stację ładowania w Lucas Oil. Chciałem więc w to uderzyć i wrócić”.

„Kiedy więc rozpoczynam jazdę, powiedziałbym, że po około 30 minutach jazdy patrzę na kalkulator szacunkowego poziomu naładowania akumulatora, który nam pozostał, i teraz pokazuje on 12%” – kontynuował. „A potem powoli, ale pewnie, z każdą przejechaną milą zaczyna spadać, i w dół, i w dół, na razie jest to 5%, 4%, 3%, 2%. Wysłałem więc SMS-a do grupy o następującej treści: ” Hej, sytuacja tutaj się zmienia. Mój samochód może nie dojechać do Indianapolis i być może będę musiał poprosić kogoś innego, żeby zawiózł mnie na ostatni przystanek. Więc kontynuowałem swoją drogę i teraz jestem na zero, więc” dobrze, nie udało mi się. Muszę znaleźć stację ładującą.

Powiedział, że gdy poziom naładowania baterii spadł do 15%, ściszył głośność radia, ponieważ obawiał się, że bateria się rozładuje.

„Musiałem więc znaleźć po drodze stację ładowania, co – myślałem, że zajmie to około 15 minut – wydłużyło moją podróż o około 30 minut” – kontynuował, dodając, że spóźnił się na wydarzenie.

READ  Dlaczego talia Steam może być zbyt „odblokowana” dla Fortnite i Destiny 2?

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację DAILYWIRE+

„Starałem się chronić środowisko, a teraz przechodzę w pełny tryb Taylor Swift i zużywam jak najwięcej energii” – dodał. „Będę podróżować do tak wielu miejsc, że polecę prywatnym samolotem z Chicago do Indianapolis, zamiast jeździć samochodami elektrycznymi, które chronią Ziemię. Oto, co dostaję za próbę ratowania środowiska dla naszych dzieci i dzieci naszych dzieci. Pieprzyć te dzieci, tak, bo teraz będę jeździć dieslem.

On ogląda: