18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kolejne Black Expo powraca do Polski

Kolejne Black Expo powraca do Polski

Uwaga redakcyjna: Poniższa treść nie odzwierciedla poglądów ani opinii BeInCrypto. Mają one wyłącznie charakter informacyjny i nie należy ich interpretować jako porady finansowej. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych przeprowadź własne badania.

Kolejny BlockExpo, europejski festiwal blockchain, przygotowuje się do powrotu do Warszawy w dniach 15–16 maja 2024 r. Wydarzenie będzie częścią Crypto Week, podczas którego stolica Polski stanie się epicentrum kryptowalutowych innowacji w Europie. .

Organizatorzy starają się pokazać rosnący potencjał Polski jako kolejnego dużego centrum kryptowalut. Polska, słynąca z wysoko wykwalifikowanych deweloperów, wzbudziła zainteresowanie największych marek, zakładających swoje centra na terenie kraju. Uzupełnieniem głównego wydarzenia NextBlock Expo Warsaw 2024 jest wiele aktywnych projektów i społeczności organizujących wydarzenia poboczne przez cały Polski Tydzień Blockchain.

Czwarta edycja, która odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy, zgromadzi ponad 2000 entuzjastów branży, ponad 140 wybitnych prelegentów oraz ponad 30 najnowocześniejszych marek i projektów web3 podczas dwudniowego eksploracji najnowszych trendów i prognoz. Przestrzeń Blockchain.

Prelegentami na konferencji będą przedstawiciele największych funduszy inwestycyjnych świata, w tym komplementariusz gumiCryptos Miko Matsumura i dyrektor inwestycyjny Animoga Brands Robbie Yung.

Polski Tydzień Blockchain

Polski Tydzień Blockchain to ekscytujące wydarzenie, które odbywa się w Polsce po raz pierwszy. Na cały tydzień Warszawa stanie się epicentrum kryptowalut, wypełnionym konferencjami, spotkaniami, warsztatami i imprezami zarządzanymi przez dynamiczne społeczności i projekty. Tysiące entuzjastów Web3 odwiedzi miasto, aby nawiązać kontakt, uczyć się i czerpać inspirację.

Polski Tydzień BlockchainNajważniejszym wydarzeniem jest NextBlock Expo, kamień milowy, który pokazuje potencjał Polski do wyłonienia się jako kolejnego dużego europejskiego centrum kryptowalut.

Po więcej informacji odwiedź: Strona internetowa

Ekskluzywny status dla programistów

NBX od początku było wydarzeniem przyjaznym programistom. Pierwsza edycja zgromadziła blisko 200 deweloperów z Europy i świata. Tym razem organizatorzy chcą dać jeszcze więcej, wprowadzając specjalną arenę deweloperską stworzoną we współpracy z Degen House.

READ  Versius wystartował w Polsce, gdy CMR rozszerza swoją obecność w regionie

Przez dwa dni w obiekcie będą odbywać się ekskluzywne warsztaty i pogadanki dostosowane zarówno do entuzjastów, jak i budowniczych. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję do poznania wewnętrznego działania najbardziej innowacyjnych projektów w branży, a także poszerzenia swoich sieci zawodowych.

Premiera filmu

Czwartą edycją naszego wydarzenia jest Bitcoin Halving, znaczące wydarzenie odbywające się co 4 lata. Z tej okazji uczestnicy zostaną zaproszeni na specjalny pokaz filmu edukacyjnego. Ten specjalny pokaz ma na celu uwypuklenie potęgi Bitcoina i podkreślenie wagi wydarzenia o halvingu zaplanowanego na maj 2024 r.

Najważniejsze informacje z różnych programów

Wraz z rozwojem branży NextBlock Expo umacnia swoją pozycję centrum innowacji łączącego pionierów i zmieniaczy zasad gry w przestrzeni Web3.

NBX Warsaw 2024 będzie obejmować kompleksowy program prezentacji i przemówień, uzupełniony angażującymi panelami i warsztatami przy okrągłym stole. Uczestnicy mogą spodziewać się szczegółowych dyskusji na różne tematy, w tym DeFi, Metaverse, NFT, gry, prywatność, skalowanie, giełdy, kapitał wysokiego ryzyka, pozyskiwanie funduszy, kwestie prawne/podatkowe, płatności, bezpieczeństwo i marketing.

Możliwości networkingu

NBX oferuje niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów, tworząc platformę do bezpośredniego kontaktu z liderami branży, potencjalnymi partnerami i współpracownikami. Wszyscy uczestnicy będą mieli wyłączny dostęp do aplikacji NBX, gdzie będą mogli rozmawiać i umawiać się na spotkania indywidualne w dedykowanej strefie networkingowej.

Uznanie doskonałości: nagrody w 8 kategoriach

Wydarzenie obejmuje także ceremonię wręczenia nagród NBX Awards. Wyjątkowe projekty i innowacyjne pomysły w przestrzeni web3 zostaną docenione w 8 różnych kategoriach.

Aby uzyskać więcej informacji, zadać pytania prasowe lub zarezerwować miejsce na następne wydarzenie, odwiedź stronę Strona internetowa.

O kolejnej wystawie blokowej

Next Block Expo (NBX) – europejski festiwal blockchain to jedno z największych europejskich wydarzeń web3, odbywające się w sercu europejskiego centrum web3 w Berlinie i Warszawie. NBX łączy pod jednym dachem unikalną mieszankę wiedzy specjalistycznej, konstruktorów, inwestorów, handlowców i organów regulacyjnych, aby wspierać niezrównane możliwości tworzenia sieci opartych na technologii.

READ  Nakaz szczepień rozpętał tłum w małym polskim mieście.

Odmowa

Ten artykuł zawiera informację prasową dostarczoną przez źródło zewnętrzne i niekoniecznie odzwierciedla poglądy lub opinie BeInCrypto. BeInCrypto zobowiązuje się do przejrzystej i bezstronnej sprawozdawczości, zgodnie z wytycznymi programowymi Fundacji. Czytelnikom zaleca się niezależną weryfikację informacji i skonsultowanie się ze specjalistą przed podjęciem decyzji na podstawie treści niniejszego komunikatu prasowego. Należy pamiętać, że nasze warunki, polityka prywatności i zastrzeżenia zostały zaktualizowane.