12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kevin Bacon na jeden dzień przebrał się za zwykłego człowieka

Kevin Bacon na jeden dzień przebrał się za zwykłego człowieka

Od tego czasu Kevin Bacon stał się sławny Wolny ruch W 1984 roku zyskał sławę, więc pomyślał, że przez jeden dzień spróbuje wtopić się w tłum wszystkich stałych bywalców naszej społeczności.

„Poszedłem do wizażysty zajmującego się efektami specjalnymi, odbyłem konsultację i poprosiłem go, aby zrobił mi kostium protetyczny” – powiedział Bacon w nowym wywiadzie dla Targowisko próżności.

the Drżenie Gwiazda poczuła, że ​​konieczne jest podjęcie ekstremalnych środków ze względu na dużą liczbę osób rozpoznających go publicznie.

Kevina Bacona.

Dominique Bindel/WireImage


„Nie narzekam, ale moją twarz można łatwo rozpoznać. Noszenie kapelusza i okularów pomoże tylko do pewnego stopnia” – powiedział.

Bacon nosił protezę nosa, sztuczne zęby i okulary w zamożnym turystycznym kompleksie handlowym Grove w Los Angeles.

„Nikt mnie nie rozpoznał. Ludzie mnie unikali i nie byli mili. Nikt nie powiedział: «Kocham cię»” – zażartował Bacon. „Musiałam stać w kolejce, żeby kupić kawę czy coś. Poczułam, że to coś złego. Chcę wrócić do sławy”.

Chcesz więcej wiadomości filmowych? Zapisz się teraz Tygodnik RozrywkiBezpłatny biuletyn Najnowsze zwiastuny, wywiady z gwiazdami, recenzje filmów i nie tylko.

Kevin Bacon w filmie „Maxxine”.

Justyna Lubina


Sława płynie w rodzinie Bacona — jego ojciec, Edmund Bacon, był znanym urbanistą, który pojawił się na okładce magazynu czas Na pytanie, czy sława ojca zainspirowała go do zostania aktorem, Bacon odpowiedział: „Na sto procent”.

„Jeśli chodzi o uznanie moich rodziców, a oczywiście oddaję im całą zasługę, moja mama była po stronie artystycznej i naprawdę zachęcała mnie do aktorstwa” – kontynuował. „Oboje jak najbardziej zachęcali do kreatywności we wszystkim – w tańcu, muzyce, teatrze, malarstwie, rzeźbie i czymkolwiek innym”.

W obu gwiazdach Becon Policjant z Beverly Hills: Axel Fktóry jest obecnie transmitowany strumieniowo w serwisie Netflix, oraz Maxinektóry w piątek będzie można zobaczyć w kinach

READ  Występ „The Bodyguard” w Wielkiej Brytanii został dwukrotnie zatrzymany przez Crowd’s Singalong Disturbations – Deadline