22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Justin Fields z Chicago Bears przyznaje, że był „straszny” po zdobyciu najgorszego występu w swojej karierze – 27,7 w zwycięstwie

Justin Fields z Chicago Bears przyznaje, że był „straszny” po zdobyciu najgorszego występu w swojej karierze – 27,7 w zwycięstwie

CHICAGO – Chicago Bears przetrwali trzeci tydzień, wygrywając 23-20 z Houston Texans w niedzielę, w dużej mierze dzięki późnemu przechwyceniu rozgrywającego. Ruchuan Smith To ustawienie Kair SantosZwycięski rzut z pola z 30 jardów z czasem.

Ale rozgrywający Justin Fields Walcz dalej.

Po odnotowaniu 48 jardów netto w przegranej w Green Bay w tygodniu 2, wykonał tylko 8 z 17 podań na 106 jardów i dwa przechwyty przeciwko Houston. Na flopie trafił również dwa razy i uzyskał ocenę przejściową 27,7, najniższą w jego karierze w NFL.

Po meczu Fields ostro ocenił swój występ.

„Na żywo po prostu grałem – nie chcę wypowiadać słowa na A, ale grałem jak śmieć” – powiedział Fields. „Naprawdę musi być po prostu lepiej”.

Fields powiedział, że był bardzo zirytowany swoimi dwoma przechwyceniami i że planuje natychmiast rozpocząć proces naprawiania swoich błędów.

„Idę dziś wieczorem obejrzeć film” – powiedział – „Zagrałeś strasznie”. „Spójrz, co mogłem zrobić lepiej i stać się lepszym.”

Pierwsze przechwycenie Fieldsa nastąpiło, gdy w pierwszej kwarcie pozostało 2:54, gdy próbował sprawdzić Fajne qumt Na ścieżce szwu ominął wąski koniec, który, jak powiedział, był szeroko otwarty. Drugie przechwycenie nastąpiło w trzeciej kwarcie i było produktem ubocznym tego, co Fields określił jako słabą rozdzielczość w połączeniu ze słabym rzucaniem szerokiego odbiornika. Pieniądze Darnella Z trzema obrońcami wokół niego.

„Dostałem presję i zobaczyłem, że Cover 2 (środkowy rozgrywający) biega z Darnellem” – powiedział Fields. „Kiedy to zobaczyłem, zostałem trafiony podczas rzucania, więc następnym razem muszę zrobić skan. Więc to jest coś, nad czym będę pracował w tym tygodniu: Ściśnij – boom – sprawdź od dołu.”

READ  Stan nr 6 w Ohio zdobywa niszczyciel czołgów na sekundę przed końcem, aby pokonać nr 9 Notre Dame, 17-14

Niedźwiedzie próbowały tylko sześciu podań w drugiej połowie i mocno opierały się na biegowej grze, podczas gdy Fields walczyli. Khalil Herbertktóry skończył z 20, nosi 157 jardów i dwa przyłożenia zamiast kontuzjowanych David Montgomeryniosąc ciężar gry biegowej, która rzuca 281 jardów.

Atak w Chicago szukał większej równowagi po trywialnym starciu z Packers i miał problemy z efektywnym przemieszczeniem piłki w grze podania.

Trener Bears, Matt Eberfels, omówił niedociągnięcia Fieldsa po meczu i sposób, w jaki drużyna może nadal wzbudzać zaufanie w młodym rozgrywającym.

„Myślę, że kiedy pracujesz z pomocnikiem w nowym ataku, myślę, że ludzie wokół niego muszą być solidni” – powiedział Ebervlos. „To dla nas ważne, oznacza to, że ochrona musi być dobra, bieganie musi być dobre, obrona musi być dobra i dobra drużyna, my musimy być świetni.

„To, co robisz, to wspieranie rozgrywającego, gdy dorasta. Kiedy przez to przechodzi, będą dobre rzeczy i będą rzeczy, które będzie musiał poprawić, ale to dotyczy całej drużyny piłkarskiej. Cały futbol jest taki zespół.”

Pomimo problemów Fieldsa, Niedźwiedziom udało się wygrać, aby poprawić wynik do 2-1. Fields odniósł się do sposobu, w jaki walczył w trzecim tygodniu, jako pozytywny i podkreślił swoje pragnienie wygrania wszelkimi niezbędnymi środkami.

„Po dwóch selekcjach było 20-20” – powiedział Fields. „Wybory nic dla mnie teraz nie zrobią. To tak, jak w tym momencie, zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc nam wygrać mecz. Oczywiście, chcę grać lepiej, ale – nie mogę tu być marszczysz brwi, to i tamto. Musisz wygrać mecz.