16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

JoJo Siwa atakuje internetowego trolla i pije z butelki wódki podczas wydarzenia Pride w Los Angeles

JoJo Siwa atakuje internetowego trolla i pije z butelki wódki podczas wydarzenia Pride w Los Angeles

JoJo Siwa Może nie jest twórcą.Gejowski popAle piosenkarka z pewnością zrobiła furorę, gdy w sobotę (8 czerwca) wystąpiła na koncercie Pride in Park w Los Angeles.

Na zdjęciach i klipach uchwyconych przez fanów jej występu, ta pierwsza Tańczące mamy Gwiazda pojawiła się na scenie i wystąpiła z A.J Butelka wódki trzymała w dłoni podczas setu i od czasu do czasu popija przez cały występ, chociaż nie jest jasne, czy butelka zawiera wódkę. (obraz Skontaktowała się ze swoim zespołem w celu uzyskania komentarza).

Więcej z Billboardu

W pewnym momencie swojego setu Siwa Powiedział tłumowi O niedawnym komentarzu, jaki otrzymała od internetowego trolla. „Było wideo z moim występem i był tam facet… Prześledziłem jego stronę i zdecydowanie był hetero” – powiedziała piosenkarka wiwatującej publiczności. „Ten facet skomentował i był to dla mnie nowy komentarz; Nie o to chodziło Taniec To, co robię, nie dotyczyło mojej linii włosów, nie chodziło o mnie [5-foot-9] Gigantyczne dziecko. Mówiono: Ten człowiek musi przestać.

Kiedy publiczność zaczęła wygwizdywać komentarz, Siwa podzieliła się tym, jak chciała na niego odpowiedzieć. „Tak się właśnie czułam, dopóki nie uświadomiłam sobie dwóch rzeczy” – powiedziała. „Nie. 1, stary jest od niego starszy i 2, uprawiałem seks z większą liczbą dziewcząt niż on.

Siwa zyskała znaczną uwagę wirusów na początku tego roku, kiedy wydała swoją piosenkę „Karma”. Wiadomości z billboardów W jednym z wywiadów powiedziała, że ​​„chce zapoczątkować nowy gatunek muzyki… zwany„ gejowskim popem ”. Wielu szybko skrytykowało twierdzenie Siwy, że „wymyśliła” ten gatunek muzyki, co skłoniło piosenkarkę do wyjaśnienia jej oświadczenia w oświadczeniu wideo Wysłane przez TMZ. „Chcę tylko wyraźniej podkreślić, że gejowski pop to gatunek” – powiedziała. „Nie jestem wynalazcą gejowskiego popu, z pewnością nie. Ale chcę przyczynić się do uczynienia go większym, niż jest już. Chcę zwrócić na to więcej uwagi”.

READ  Maxim Chmerkovsky udostępnia kolejną aktualizację z Ukrainy

Zobacz, jak Siwa wyjaśnia swoją interakcję z trollem poniżej:

Lepsze niż talerz