24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Johnny Depp przesyła na Instagramie ciepłą wiadomość Robertowi Downeyowi Jr. z okazji jego pierwszego Oscara

Johnny Depp przesyła na Instagramie ciepłą wiadomość Robertowi Downeyowi Jr. z okazji jego pierwszego Oscara

Nagrody podcastów iHeart 2024

Johnny Depp świętuje zwycięstwo Roberta Downeya Jr. na 96. ceremonii rozdania Oscarów.

Podczas ceremonii Downey otrzymał swoją pierwszą nagrodę Akademii, co skłoniło Deppa do udostępnienia dwóch zdjęć, na których jest z Downeyem podczas rozdania Złotych Globów w 2011 roku.

Depp napisał w komentarzu pod dwoma zdjęciami: „Spróbujmy jeszcze raz… Gratulacje dla mojego drogiego przyjaciela”. Na Instagramie. Obie gwiazdy nigdy nie grały razem w filmie, ale łączy ich wiele wspólnych kręgów.

Downey zdobył nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w filmie Oppenheimera Była to jego trzecia nominacja do Oscara. Za rolę w komedii z 2008 roku otrzymał ofertę aktora drugoplanowego Tropikalny grzmot Oraz nominacja dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w 1993 r. za rolę legendy kina Charliego Chaplina w 1992 r. Chaplina.

„Chciałbym podziękować mojemu okropnemu dzieciństwu i pracownikom akademickim, w tej kolejności” – zażartował Downey podczas niedzielnego przemówienia z okazji przyjęcia nagrody. „Chciałbym podziękować mojemu weterynarzowi – to znaczy mojej żonie – Susan Downey. Znalazła mnie jak warczące zwierzątko, pokochała i przywróciła do życia. Dlatego tu jestem. Dziękuję.”

„Oto mój mały sekret: potrzebowałem tej pracy bardziej niż ona mnie” – dodał. Oppenheimera. „[Director Christopher Nolan] Wiem to, [producer Emma Thomas] Zadbała o to, żeby była skończona – i otoczyła mnie jedną z najlepszych obsady i ekipy w historii. „Emily, Cillian, Matt Damon… to było niesamowite i dzięki temu stoję tu przed wami jako lepszy człowiek”.

READ  Najważniejsze fragmenty ze wspomnień księcia Harry'ego