16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jerry Seinfeld planuje coś związanego z zakończeniem filmu „Seinfeld”.

Jerry Seinfeld planuje coś związanego z zakończeniem filmu „Seinfeld”.CNN

W sobotę podczas swojego stand-upu w Bostonie Jerry Seinfeld zdradził „sekret” polaryzującego finału serialu „Seinfeld”.

„Mam dla Was mały sekret dotyczący zakończenia, ale nie mogę go dokładnie zdradzić” – powiedział komik na scenie Wang Theatre. Migawka wideo Opublikowano w mediach społecznościowych.

Komik odpowiadał widzowi, który krzyczał i pytał, czy Seinfeldowi „podoba się” zakończenie jego przebojowego serialu, w którym zagrał i który stworzył wraz z twórcą „Curb Your Enthusiasm” Larrym Davidem.

„Oto, co ci powiem, dobrze? Ale nie możesz nikomu powiedzieć… stanie się coś, co będzie miało związek z tym zakończeniem” – zażartował Seinfeld swojej publiczności, mówiąc dalej, że cokolwiek to jest „ coś” to „jeszcze się nie wydarzyło”.

„I dokładnie to, o czym myślisz, Larry i ja też myślimy” – dodał. Więc zobaczysz.”

„Seinfeld” emitowany był przez dziewięć sezonów po debiucie w 1989 roku, zdobywając dziesięć nagród Primetime Emmy i stając się jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych wszechczasów.

Pomimo sukcesu retoryka wokół dwuczęściowego finału wyemitowanego w 1998 r., który obejrzało ponad 70 milionów widzów, nie była pochlebna ani nie powodowała podziałów.

Sam komik wyraził ubolewanie z powodu niektórych wyborów dokonanych w końcowych odcinkach – wśród których znalazło się uwięzienie głównych bohaterów, a także cudowna uniknięcie katastrofy lotniczej – Mówi Publiczność na New Yorker Festival 2017 „Czasami myślę, że nie powinniśmy byli tego robić”.

„Wywarła na nas wówczas dużą presję, aby zrobić wielki finałowy występ, ale w komedii wielkość zawsze jest zła” – powiedział, dodając, że zamiast tego komedia powinna być „mała, tania i szybka”.

Historycznie opisywany jako show „O niczym,” „Seinfeld” opowiada historię nowojorskiego komika stand-upowego (Seinfeld) i jego anarchicznych przyjaciół, którzy odnajdują coś zabawnego w prozaicznych sytuacjach życia codziennego. Obok Seinfelda w filmie występują Julia Louis-Dreyfus, Jason Alexander i Michael Richards.

READ  Duńska rodzina królewska macha do tłumów z balkonu zamku, aby uczcić 18. następcę tronu przed wielką ceremonią, która odbędzie się dziś wieczorem