3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jennifer Love Hewitt otwarcie opowiada o swoich zmaganiach z „starzeniem się w Hollywood” po „nierozpoznawalnym” zdjęciu.

Jennifer Love Hewitt otwarcie opowiada o swoich zmaganiach z „starzeniem się w Hollywood” po „nierozpoznawalnym” zdjęciu.

uroda

Zostałem niekandydatem.

Jennifer Love Hewitt opowiedziała w mediach społecznościowych o hejcie, jaki spotkała ją po tym, jak obciąła włosy… odcinek finałowy Z podcastu „Inside of You”, w którym podzieliła się tym, że czuje, że „nie mogła postąpić właściwie”, jeśli chodzi o starzenie się w oczach opinii publicznej.

44-letnia gwiazda „9-1-1” zadebiutowała w sierpniu w znacznie krótszej fryzurze, a fani zasypali sekcję komentarzy pod jej już usuniętym postem na Instagramie pytaniami, czy przeszła operację plastyczną.

„Starzenie się w Hollywood jest naprawdę trudne” – Hewitt powiedziała gospodarzowi Michaelowi Rosenbaumowi, dzieląc się historią o tym, jak „wrzuciła filtr” podczas układania włosów, ponieważ „nie miała na sobie makijażu”.

„To był po prostu filtr, który wyglądał ładnie w tamtym czasie w świetle w salonie. Tak naprawdę o tym nie myślałam” – powiedziała.

Tego lata Hewitt pochwalił się seksowną fryzurą. Jennifer Love Hewitt/Instagram
Gwiazda „Party of Five” przyznała, że ​​niektórym fanom trudno jest dostrzec starzenie się celebrytów. Obraz drutu

Aktorka „Zaklinacza duchów” kontynuowała: „Zdjęcie gdzieś wylądowało” – dodała: „Grupa ludzi powiedziała: „Jennifer Love Hewitt jest nie do poznania”. Nie można jej rozpoznać, więc użyła filtrów, bo nie chciała, żebyśmy to zrobili. wie, jaka była zła. Teraz wygląda na osobę po czterdziestce.

Hewitt dodała, że ​​odpowiedź była „szalona” i zdecydowała się odpowiedzieć, używając wyrażenia „przesadnie” i
„Szalone filtry”, ale i to poszło nie tak.

„Pomyślałam: «To wszystko naturalne, bez filtrów», jakbym próbowała się z tego naśmiewać, a potem przyszli do mnie z tego powodu i pomyśleli: «No cóż, teraz ona po prostu staje w obronie siebie…» i Zdałam sobie sprawę, że nie mogę robić tego, co słuszne” – powiedziała.

Hewitt występuje obecnie w serialu stacji Fox „9-1-1”. Kolekcja zdjęć FOX za pośrednictwem Getty Images
Hewitt spotkał się z krytyką za używanie filtrów na Instagramie. Jennifer Love Hewitt/Instagram

Kiedy Rosenbaum zapytał ją, dlaczego „tak bardzo skupia się na tych dupkach, które nie mają nic lepszego do roboty, jak tylko cię rozczarować”, Hewitt odpowiedział: „Bo udawanie, że tak nie jest, jest kłamstwem”.

READ  Śmiertelne obrażenia Boba Sageta mogą być związane z jego zagłówkiem, a policja jest pewna, że ​​nie ma złej gry

Partia Pięciu powiedziała dalej, że w Hollywood „nie chcesz przejmować się tym, co ludzie o tobie myślą, ale musisz się przejmować tym, co ludzie o tobie myślą”.


Więcej informacji w stylu Page Six…


Hewitt przyznała, że ​​fani zawsze myślą o Tobie w określony sposób, dzieląc się tym, że jest „Swifty” i że Taylor Swift powiedziała kiedyś, że „ludzie cię zamrażają”, co utrudnia celebrytom zmianę i starzenie się.

Wielu fanów w podcaście broniło gwiazdy „I Know What You Did Last Summer”. komentarze na tik toku, Z jednym napisem: „Świetnie na mnie wygląda. Nie jest stary. 40 to nie stary”.

W tym roku z okazji swoich 44. urodzin udostępniła selfie bez makijażu. Jennifer Love Hewitt/Instagram

„Starzenie się to trudny czas, ale tak, ci, którzy są w centrum uwagi/paparazzi i przyglądają się każdemu najdrobniejszemu szczegółowi, są po prostu szaleni! Wszyscy się starzeją!” napisał kolejny fan.

Inni wypowiadali się na temat „nieznanych”, jak ten, który napisał: „Myślałem, że ktoś tu mówi o Jennifer Love Hewitt. Nie wiedziałem, że to ona”.

„Zdecydowanie wygląda inaczej. Przepięknie! „Ale ona jest inna” – zgodziła się kolejna fanka.

Niezależnie od tego, czy jest filtrowana, czy nie, ta gwiazda zawsze świeci.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/12/19/style/jennifer-love-hewitt-dishes-on-her-struggles-aging-in-hollywood-after-unrecognizable-photo/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania