22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jedenaście odnowiło umowę FA Cup w Polsce – Digital TV Europe

Jedenaście odnowiło umowę FA Cup w Polsce – Digital TV Europe

Jedenaście Polaków przedłużyło kontrakt z angielskim FA Cup.

Do 2023/24 XI będzie nadal transmitować najstarszy klubowy turniej piłki nożnej na świecie, a także będzie emitować FA Community Shield, która otwiera sezon między FA Cup a Premier League Champions.

Umowa wzmacnia obszerną listę praw do piłki nożnej w Anglii dla nadawcy, w tym Pucharu Karapo i Mistrzostwa w Anglii. Posiada również wyłączne prawa do włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga, francuskiej Ligi 1 i Liga Portugalskiej.

Dyrektor Zarządzający Eleven Poland Christoph Virgil powiedział: „Emirates FA Cup to jeden z najlepszych turniejów w piłce nożnej i jest ważną częścią naszego portfolio praw w Polsce. Fakt, że polscy zawodnicy Lucas Fabiański, John Bednarek i Matus Klich znów będą walczyć w tym sezonie, sprawia, że ​​jest to jeszcze atrakcyjniejsza propozycja dla naszych widzów. ”

Guillum Collard, dyrektor operacyjny Eleven Group, powiedział: „Cieszymy się, że możemy wywiązać się z tej umowy i organizować Emirates FA Cup jeszcze przez trzy sezony w jedenastu. Chcielibyśmy podziękować angielskiemu FA za zaufanie do naszego występu i czekamy na dalsze wygrywanie tego historycznego konkursu w nadchodzących latach. ”

READ  Polska spodziewa się wzrostu liczby przypadków COVID wraz z rozprzestrzenianiem się zmienności delta