22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jastrzębie cofają się do obrony Avery Williams do ucieczki

Jastrzębie cofają się do obrony Avery Williams do ucieczki

Z powodu niedostatku talentów na pozycjach umiejętności, które obecnie znajdują się na liście, Atlanta Falcons przenoszą młodą obronę na ofensywną stronę piłki.

Trener Arthur Smith powiedział dziennikarzom w czwartek, że Avery Williams, który wykonał kopnięcia i kopnięcia oraz zagrał 121 defensywy w sezonie 2021, powróci z Falcons w 2022 roku.

23-letni Williams został powołany do piątej rundy w zeszłym roku poza Boise State. Gracz o wadze 5 stóp i 9 funtów, ważący 195 funtów, wystąpił w 15 występach w 2021 roku, głównie w zespołach specjalnych. Williams oddał 20 piłek na 153 jardy i 23 kopnięcia na 490 jardów, prowadząc wszystkich Falcons, w tym powracającego asa Cordarelli Patterson, w każdej klasie. W obronie Williams grał oszczędnie, ale strzelił 22 wślizgi i trzy uderzenia QB i zmusił jednego z nich do zboczenia.

Sokoły pod wodzą Smitha lubią doświadczać futbolu bez statusu podczas ataku – Patterson, odbierający i były powracający, jest zasadniczo obrońcą, podczas gdy gwiazda wąskiego końca, Kyle Bates, wykonuje więcej strzałów w kolejce jako skrzydłowy odbierający – więc porusza się zawodnikiem takim jak Williams powrót do biegania nie jest poza charakterem serii. Williams powinien również czuć się komfortowo na swoim nowym stanowisku, ponieważ był gwiazdą powracającą do JSerra Catholic High School.

Sophomore Falcone będzie konkurować z Pattersonem, Damienem Williamsem, Kadri Olisonem, Calebem Huntleyem i Tylerem Allgearem o szybkie wybory w RP.

Williams to najnowszy dodatek do ofensywy Atlanty w tym sezonie, który desperacko potrzebuje soku (QBS Marcus Mariota, Desmond Ryder, RB Williams, WRS Drake London, Briana Edwardsa, Broda Damiera, Khedaryl Hodge, Auden Tate; Antoniego Verckersa). Sokoły dodały również poprzedni ogon Tytanów z Tennessee Jeremy McConchols Czwartek.