16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jamie Lee Curtis publikuje lustrzane selfie w krótkich spodenkach: „Akceptuj 65”

Jamie Lee Curtis publikuje lustrzane selfie w krótkich spodenkach: „Akceptuj 65”

  • Jamie Lee Curtis (65 l.) udostępnił na Instagramie selfie z siłowni.

  • Zdjęcie wykonano wkrótce po jej 65. urodzinach.

  • „Wracając do tego… zaakceptować wiek 65 lat” – napisała.


Jamiego Lee Curtisa Świętowała swoje sześćdziesiąte piąte urodziny I Święto Dziękczynienia. A czy jest lepszy sposób na zakończenie tej okazji niż oczywiście poranny trening? Zanim się poci, Halloween Gwiazda udostępniona Selfie z lustrem na siłowni Miała na sobie krótkie spodenki i sportową koszulkę z długim rękawem. „Następnego ranka” – napisała, prawdopodobnie nawiązując do Święta Dziękczynienia. „Wróćmy do tego… Zaakceptuj 65.”

Oraz fani i naśladowcy Więc Zainspirowany perspektywą Curtisa. „Jesteś prawdziwą inspiracją dla tych z nas, które są w Twoim wieku! Piękne! 😁” – skomentowała jedna z osób. Inny dodał: „🔥🔥🔥 Lata 60. są pełne nowych możliwości 💪💪💪.” „Naprawdę jesteś gwiazdą rocka! Dziękuję, że tak pięknie normalizujesz proces starzenia się” – napisała kolejna osoba.

W swoim komentarzu Curtis został oznaczony tagiem Władza PółnocJest to program spacerowo-fitnessowy, którego celem jest szkolenie osób po 50. roku życia Udostępnij ponownie Zrobiła sobie selfie i napisała: „@jamieleecurtis jesteś piękna i inspirująca w każdym wieku. Jestem zaszczycony i podekscytowany możliwością bycia Waszym trenerem. Kontynuuj wspaniałą pracę 💪.”

W przeszłości Curtis nie ujawniała zbyt wiele na temat swojego programu ćwiczeń. Jednak w 2021 r. Magazyn OK Wspomniała, że ​​zmienia się Joga I Pilates. Nie lekceważy też znaczenia spaceru po okolicy. „Chodzę z przyjaciółmi” – powiedziała. „[It’s] Niesamowicie dobre dla ciebie. (nie jest doskonały– Program ćwiczeń inspirowany latami 80., ale spełnia swoje zadanie!)

W dniu swoich urodzin Curtis udostępniła kilka zdjęć przedstawiających, jak osiągnęła kamień milowy — selfie w kuchence mikrofalowej o 4:20, zdobycie karty Medicare, medytację i jedzenie ciasta. „Esej fotograficzny z okazji 65. urodzin w czterech obrazkach!” skomentowałem Poczta.

READ  Odpowiedź na krzyżówkę NYTimes: „Niektóre kawałki w wiadrze”

Wyraźnie jest podekscytowana perspektywą przeżycia kolejnego roku, co nie jest zaskoczeniem. Rozprzestrzeniana aktorka A Przesłanie pro-starzeniowe Każdą szansę, jaką dostaniesz. W lipcu powiedziała publiczności na Comic-Conie w San Diego, że nie pozwala, aby wiek ją spowolnił. (Zobacz: jej obszerną biografię i IMDb Aktualizacje z ostatnich kilku lat.) „W listopadzie kończę 65 lat” – powiedziała. ludzie. „Nie mam czasu do stracenia. Tylko żartuję, ale prędzej czy później umrę, więc nie powinnam tego robić!”

W tym samym duchu gust Curtis jest zakorzeniony w wyrażeniu, według którego zaczęła żyć. „Mam teraz motto i od tego odszedłem [Hollywood] Data sprzedaży, czyli „Jeśli nie teraz, to kiedy?” Jeśli nie ja, to kto? „Mówię to sobie każdego dnia”. W stylu W 2022 r. „Po ponad 40 latach w tej branży jestem dziś bardziej zajęty niż kiedykolwiek w życiu”.

I nie moglibyśmy być dla niej szczęśliwsi. Wszystkiego najlepszego, Jimmy!

Może Ci się spodobać