3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jalen Hurts zagra z Seahawks – NBC Sports Philadelphia

Jalen Hurts zagra z Seahawks – NBC Sports Philadelphia

SEATTLE – Jalen Hurts sobie z tym poradzi.

Rozgrywający Orłów był chory przez kilka dni i w ten weekend został zdegradowany do rangi budzącej wątpliwości. Jest jednak aktywny i zagra przeciwko Seahawks w Monday Night Football.

Hurts (25 l.) opuścił sobotni trening z powodu choroby, a kiedy obudził się w niedzielę rano, nadal był chory. Wtedy Orły zdegradowały go do rangi budzącej wątpliwości, a Hurts udał się osobno do Seattle, starając się zapewnić swoim kolegom zdrowie.

Chociaż Hurts i ofensywa nie spisali się dobrze przez ostatnie dwa tygodnie, Hurts był kandydatem na MVP przez cały sezon. W tym sezonie Hurts poprowadził drużynę Eagles do rekordu 10-3, wykonując 66,5% podań na odległość 3192 jardów, zdobywając 19 przyłożeń i 10 przechwytów. Uzyskał także 460 jardów w pośpiechu i 12 przyłożeń w pośpiechu.

Mimo że Hurts jest aktywny, pomocne będzie obserwowanie go przez całą grę. Jego rezerwowym jest Marcus Mariota.

Hurts jest aktywny, ale Orły nie mają trzech starterów. Oto pełny przegląd nieaktywnych elementów:

CB Darius Slay (kolano)
LB Zach Cunningham (kolano)
RG Cam Jurgens (stanik)
RB Rashada Penny’ego
T Albert Okwuegbunam
QB Tanner McKee

Tymczasem Seahawks zagra rozgrywający Geno Smith, który wszedł do poniedziałkowego składu jako budzący wątpliwości z powodu kontuzji biodra, która wykluczyła go z gry w zeszłym tygodniu. Jego rezerwowym w tym meczu jest Drew Lock, który w zeszłym tygodniu rozpoczął mecz przeciwko 49ers.

Slay w zeszłym tygodniu przeszedł operację artroskopii kolana i będzie pauzował przez jakiś czas, ale Orły mają nadzieję, że wróci przed końcem sezonu zasadniczego. W zeszłym tygodniu grał po kontuzji. Pod nieobecność Slaya możesz spodziewać się, że zastąpi go debiutant Kelly Ringo. Nowicjusz czwartej rundy rozegrał tylko jeden snap w obronie przez cały poprzedni sezon, aż do zeszłego tygodnia, kiedy rozegrał 22 mecze.

READ  Tommy Pham zawieszony po uderzeniu Jocka Pedersona, sms

Bez Cunninghama Orły zagrają z nowicjuszem Shaqiem Leonardem u boku Nicholasa Morrowa. Leonard (28 l.) w zeszłym tygodniu w swoim debiucie w Eagles wykonał 14 snapów w defensywie. Będzie jednak musiał odegrać znacznie większą rolę w tej grze. Jedynym innym obrońcą poza piłką w 53-osobowym składzie jest debiutant UDFA Ben VanSumeren.

Jurgens doznał kontuzji klatki piersiowej w zeszłym tygodniu w meczu z North Texas Cowboys i przez cały tydzień opuścił treningi. Podczas ćwiczeń linii ataku w tym tygodniu Sua Opeta zastępował prawego obrońcę. Oczekuje się, że weteran Eagles rozpocznie ten mecz w głośnej atmosferze na Lumen Field.

W poniedziałkowe popołudnie drużyna Eagles wytypowała na ten mecz debiutanta w defensywie Mekhiego Garnera. Oczekuj, że junior odegra rolę w zespołach specjalnych i doda trochę głębi w drużynie drugorzędnej. To jego trzeci i ostatni awans na sezon zasadniczy 2023.