22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak zapisać się na 10-miesięczną ofertę Taco Bell

Jak zapisać się na 10-miesięczną ofertę Taco Bell

On gra

Taco Bell wierzy, że tacos zasługują na uznanie nie tylko na jeden dzień, ale na cały miesiąc.

Z okazji obchodów Narodowego Dnia Taco w środę sieć fast foodów przywraca ofertę na limitowaną edycję, w ramach której członkowie programu nagród mogą otrzymać „30 kolejnych dni tacos” za jedyne 10 dolarów.

Według firmy Taco Lover’s Pass to cyfrowa subskrypcja taco, na którą członkowie mogą zarejestrować się w aplikacji Taco Bell we wtorek lub środę. reklama.

„Wykorzystujemy pasję naszych fanów do ruchu cyfrowego wraz z potencjałem, jaki kryje się on w transformacji naszych doświadczeń w handlu detalicznym” – powiedział w ogłoszeniu Dane Matthews, dyrektor ds. cyfrowych w Taco Bell.

Jednorazowy zakup za 10 dolarów odblokuje ukrytą kategorię w menu aplikacji, umożliwiając użytkownikom wybór taco do wykorzystania w restauracji przez 30 dni. Dostępnych będzie osiem opcji taco, od Crunchy Taco Supreme po Doritos® Locos Tacos.

Inne oferty z okazji Narodowego Dnia Taco: WaBa Grill, Rubio’s Coastal Grill i El Torito oferują promocje i zniżki

Jakie opcje gastronomiczne są dostępne w ramach karty Taco Bell’s Lover’s Pass?

Dzięki Taco Lover’s Pass członkowie programu Rewards mogą poszerzyć swoje horyzonty menu lub pozostać przy tym, po co ciągle wracają. W ramach 1-miesięcznej subskrypcji taco znajdują się następujące elementy:

  • Chrupiące taco z marynowaną wołowiną
  • Chrupiąca sezonowana wołowina Taco Supreme
  • Taco z miękkiej marynowanej wołowiny
  • Taco z miękkiej marynowanej wołowiny Supreme
  • Miękkie pikantne taco ziemniaczane
  • Tacos z sezonowaną wołowiną Doritos® Locos
  • Sezonowana wołowina Doritos® Locos Tacos Supreme
  • Zupełnie nowe tostowe tacos śniadaniowe
READ  United Airlines uruchamia usługę latających taksówek za dwa lata w Chicago

Taco Bell wprowadza na rynek nowe tostowe tacos śniadaniowe

Miłośnicy chrupiących wrapów śniadaniowych i quesadilli śniadaniowych tej sieci znajdą w porannym menu nowość. Nowe tostowe tacos śniadaniowe składają się z jajek, topionego sera i do wyboru bekonu, kiełbasy lub ziemniaków zawiniętych w grillowaną tortillę. Nowa pozycja menu będzie dostępna od 12 października w cenie 1,49 dolara a la carte.

„Dodanie zupełnie nowych tostowych śniadaniowych tacos zapoczątkuje zupełnie nową kampanię śniadaniową, w której wyznaczony partner Taco Bell przygotuje gorący posiłek dnia” – podała firma.