16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Athletic

Jak Manchester United przejął kontrolę nad Tottenhamem, tłumiąc trzyosobowego pomocnika?

21 sierpnia 2008, Metallica wydała The Day That Never Comes, główny singiel z ich dziewiątego albumu, Death Magnetic.

Teledysk do tej piosenki przedstawia żołnierzy w nieprzyjaznej sytuacji, ale sama piosenka opowiada o przebaczeniu i odkupieniu, jak wyjaśnił później perkusista Lars Ulrich. Refren zaczyna się „Waiting for the One”, „Dzień, który nigdy nie nadchodzi”.

Zegarek Manchester United Przez ostatnią dekadę zawsze czułem, że czekają na dzień, który nigdy nie nadejdzie – dzień, w którym po raz kolejny wygrywają mecze piłkarskie z pełną i dominującą wydajnością, nawet przeciwko najlepszym drużynom w Premier League.

– Myślę, że to najlepszy występ zespołu w tym sezonie – powiedział nowy trener Eric Ten Hag po zwycięstwie swojego zespołu. Tottenham Hotspur przekonująco na Old Trafford w środę.

„Po pierwsze, musisz zorganizować, wejść i wyjść z przejęcia” – powiedział Amazon Prime Video nadawca gier z Wielkiej Brytanii. „Wtedy, kiedy masz to prawo, potrzebujesz odpowiedniej siły. Musisz dyktować ostrość i myślę, że to właśnie zrobiliśmy dzisiaj.”

Co zrobiło największe wrażenie na Tin Hag?

„To było naprawdę, naprawdę wiele rzeczy” – kontynuował. „Nasza organizacja nacisku była świetna i świetna. Myślę też, że pozostała obrona i kontratak były dobre, ale także w posiadaniu. Dużo dynamiki (ruchu) z przodu.”

READ  Heat vs. Nuggets, jak oglądać, szanse, gdzie streamować i nie tylko