22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jacqueline Zeman, pielęgniarka Poppy w General Hospital, umiera w wieku 70 lat

Jacqueline Zeman, pielęgniarka Poppy w General Hospital, umiera w wieku 70 lat

Jacqueline Ziman, nominowana do nagrody Emmy aktorka, która przez prawie pół wieku grała Bobbi Spencer, pielęgniarkę w serialu telewizyjnym „General Hospital”, zmarła w Thousand Oaks w Kalifornii w wieku 70 lat.

Zmarła w Los Robles Regionalne Centrum Medyczne, według jej rodziny, trafiła po „krótkiej walce” z rakiem.

Zawiadomienie o śmierci Pani Zeman Środaproducent wykonawczy serialu, Frank Valentini, napisał na Twitterze: „Podobnie jak jej postać, legendarny Bobby Spencer, była olśniewającym światłem i prawdziwym profesjonalistą, który wniósł do pracy tyle pozytywnej energii”.

Jako Barbra Jean (Bobby) Spencer, pani Zeeman była jedną z pierwszych członków obsady serialu, który od 1963 roku Skupiał się na życiu postaci pracujących w szpitalu i bogatej społeczności biznesowej w fikcyjnym Nowym Jorku w Port Charles. Pani Zeman po raz pierwszy pojawiła się w programie w 1977 roku i Wystąpiła w około 900 odcinkach.

Bobbie była studentką pielęgniarstwa, która porzuciła swoje poprzednie życie jako prostytutka i oddała dziecko do adopcji na Florydzie; rywalizować o względy studenta prawa, Scotty’ego Baldwina; Była młodszą siostrą Luke’a Spencera autorstwa Anthony’ego Geary’ego.

Przedstawiła swoją postać jako kochającą, ale twardą pielęgniarkę, która wyszła z trudnej przeszłości. w jednej scenie Broni swojego trudnego wychowania do pana Baldwina, mówiąc, że niczego jej nie dostarczyła.

powiedziała w wywiadzie udzielonym w ubiegłym roku Telewizor od środka. „Chciałem, żeby miała dowcip, humor i kochała ludzi. Poppy pochodziła z dysfunkcyjnej rodziny, ale chciała mieć dzieci i być matką”.

„Chciałam, żeby postać była zabawna i przychodziła jak huragan” – powiedziała.

Pani Zeman została nominowana do Cztery nagrody Daytime Emmy Za pracę nad programem i piątą nominację w 2021 roku za rolę w serialu „Zatoka”.

Jacqueline Lee Zeman urodziła się 3 marca 1953 roku w Englewood w New Jersey i wychowała w Bergenfield. Była najstarszą z trzech córek urodzonych przez Richarda Zeemana, inżyniera w IBM, i Rity (Dohart) Zeeman Ruhlmann, która pracowała w magazynie Scholastic.

READ  Dave Chappelle wycofał się z bostońskiego programu po tym, jak komik skrytykował ataki Hamasu na Izrael w związku z odcięciami wody do Gazy i powiedział, że propalestyńscy studenci nie powinni tracić ofert pracy

Cassidy Z. MacLeod, jedna z dwóch córek pani Zeeman, powiedziała, że ​​zaczęła trenować balet w wieku pięciu lat. Kiedy miała piętnaście lat, jak powiedziała pani MacLeod, przeprowadziła się do Nowego Jorku, aby zająć się tańcem, i przez krótki czas studiowała na Uniwersytecie Nowojorskim. Została obsadzona jako Lana McLain w filmie „One Life to Live” z 1976 roku, aż do przejścia do „General Hospital” w 1977 roku.

Oprócz pani MacLeod i Lacey Rose Jordan, kolejnej córki, którą miała z trzecim mężem, Glennem Gordonem (rozwiedziony w 2007 r.), pani Zeeman przeżyła dwie siostry, Lauren Fichte i Carol Culp, oraz dwoje wnucząt.

W kwietniu „Szpital Ogólny” obchodził na antenie swoje 60-lecie. Pani Macleod powiedziała, że ​​trwa jeden z ostatnich występów jej matki Bal pielęgniarek w kwietniu.

Pani MacLeod powiedziała, że ​​jej matka, która mieszkała w Calabasas w Kalifornii, uwielbiała rolę Bobby’ego o „silnej woli” i że ona i jej siostra zdały sobie sprawę, jak ważna będzie rola jej matki w życiu ludzi, kiedy niektóre z opiekujących się nią pielęgniarek opisał, jak Bobby ich zainspirował.

„Zdajemy sobie sprawę, jak wiele istnień ludzkich dotknęliście” — powiedziała pani MacLeod. „Powiedzieli, że dzięki temu zostali pielęgniarkami”.