22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Iverson Pereira i Oswald Peraza dołączają do Yankees

Iverson Pereira i Oswald Peraza dołączają do Yankees

NOWY JORK – Czas na zabawę dla dzieci.

Zmagani z najdłuższą passą porażek od 28 lat, Yankees szukają młodego talentu, który dodałby iskry. We wtorek klub będzie promował zapolowego Iversona Pereirę i zapolowego Oswalda Perazę z Triple-A Scranton/Wilkes-Barre, jak źródło potwierdziło MLB.com.

Klub nie ogłosił oficjalnie transakcji, a odpowiadające im ruchy nie zostały jeszcze ogłoszone. W niedzielę Yankees przegrali ósmy mecz z rzędu, co stanowi najgłębszy spadek od sierpnia 1995 roku, kiedy przegrali 6:5 z Red Sox.

Yankees rozpoczną serię trzech meczów przeciwko Nationals we wtorek na stadionie Yankee, kiedy Pereira będzie mógł zadebiutować w MLS.

Pereira, 80. kandydat do ligi MLB Pipeline, osiągnął wynik 0,300/0,373/0,548 z 18 home runami i 64 RBI w 81 meczach Double-A i Triple-A w 2023 roku.

Oczekuje się, że większość czasu będzie spędzał na lewym skrzydle, ponieważ drużyna Yankees miała problemy z regularnością po rozpoczęciu sezonu zasadniczego pod wodzą Oswaldo Cabrery i Aarona Hicksa.

Peraza, który w momencie swojego debiutu w 2022 r. został oceniony przez MLB Pipeline jako kandydat numer 2 w Nowym Jorku, w 2023 r. osiągnął wynik 268 z 14 home runami i 36 RBI w drużynie RailRiders.

23-letni Peraza, pretendent do nominacji na krótki przystanek w dniu otwarcia, trafił do debiutanta Anthony’ego Volpe, także wystąpił w 19 meczach dla drużyny Yankees, zdobywając 173 punkty i jedno dodatkowe trafienie. Peraza mógł regularnie pełnić służbę na drugiej bazie, przy krótkim przystanku lub na trzeciej bazie na całym odcinku.

Ta pomyłka w ośmiu meczach zniweczyła marne nadzieje Yanksów na rywalizację o grę posezonową, a główny trener Aaron Boone przyznał, że drużyna będzie musiała grać „niesamowicie” w pozostałych rozgrywkach, aby zdobyć dziką kartę.