30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

iPhone Mini może zostać wycofany z produkcji po wydarzeniach Apple odbywających się w tym tygodniu po trzech latach jego sprzedaży

iPhone Mini może zostać wycofany z produkcji po wydarzeniach Apple odbywających się w tym tygodniu po trzech latach jego sprzedaży

Fani mniejszych telefonów byli zachwyceni, gdy Apple wprowadził na rynek iPhone’a 12 mini w 2020 roku, a rok później iPhone’a 13 mini. Jednak po prawie trzech latach dostępności urządzenie 5,4-calowe może się wkrótce zakończyć.


Jak zauważono przez BloombergMarka GormanaiPhone 13 mini wkrótce się wyczerpie, sklep internetowy Apple w USA oferuje szacunkowy czas dostawy niektórych modeli na dwa do trzech tygodni, a Do 6-8 tygodni do kilku innych. Niedobory sugerują, że produkcja iPhone’a 13 mini może zostać wstrzymana po tym, jak Apple ogłosiło nowe iPhone’y podczas wtorkowego wydarzenia „Wonderlust”.

Apple nie wypuścił iPhone’a 14 mini w zeszłym roku, ale pozostawił iPhone’a 13 mini jako tańszą opcję, zaczynając od 599 dolarów w USA. Jeśli byłeś zainteresowany zakupem iPhone’a 13 mini, teraz może być Twoja ostatnia szansa, ponieważ wydaje się prawdopodobne, że Apple zaprzestanie produkcji tego urządzenia we wtorek po zaprezentowaniu serii iPhone’a 15. Nowa linia Apple będzie prawdopodobnie składać się z 6,1-calowego modelu iPhone 15, iPhone 6,7-calowy iPhone 15 Plus, 6,1-calowy iPhone 15 Pro, 6,7-calowy iPhone 15 Pro Max, 4,7-calowy iPhone SE i 6,1-calowy iPhone 13.

Choć początkowo wydawało się, że popyt na mniejszego iPhone’a jest stłumiony, rzeczywiste dane wskazywały, że sprzedaż iPhone’a mini była niska w porównaniu z innymi modelami iPhone’a. W kwietniu 2022 r. firma badawcza CIRP oszacowała, że ​​„iPhone 13‌ mini stanowił zaledwie 3% całej sprzedaży iPhone’a 13‌ w Stanach Zjednoczonych w pierwszym kwartale tego roku.

W przyszłości klienci, którzy będą chcieli małego iPhone’a od Apple, będą musieli zadowolić się podstawowym iPhonem SE, ale nawet to urządzenie ma zostać zaktualizowane o większy wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala w ciągu najbliższego roku lub dwóch. Przynajmniej na razie Apple najwyraźniej zdał sobie sprawę, że mniejsze telefony nigdy nie są zbyt popularne.

READ  LIVE PSVR 2 Zamówienia przedpremierowe na aktualizacje Stock: Zarezerwuj zestaw słuchawkowy PlayStation VR 2