16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

iPhone 17 Slim będzie droższy od iPhone’a 17 Pro Max

iPhone 17 Slim będzie droższy od iPhone’a 17 Pro Max

Słyszeliśmy już, że Apple w przyszłym roku zmodernizuje ofertę iPhone’ów, wycofując model Plus i wprowadzając zamiast niego model Slim. Ale do tej pory myśleliśmy, że iPhone 17 Slim będzie w podobnej pozycji co Plus, tylko cieńszy.

Według dzisiejszego nowego raportu tak się nie stanie. Zamiast tego iPhone 17 Slim będzie najbardziej premium z całej gamy, a zatem droższy od iPhone’a 17 Pro Max, wierz lub nie.

Apple wydaje się obecnie lubić szczupłość, ponieważ niedawno wypuścił najcieńsze urządzenie, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, 13-calowy iPad Pro, a teraz wydaje się, że chce także odchudzić iPhone’a — i to w prawdziwie Apple stylu, za wyższą cenę .

Wiele źródeł rzekomo opisuje iPhone’a 17 Slim jako iPhone’a Oczekuje się, że będzie „znacznie cieńszy” niż jakikolwiek inny wcześniejszy iPhone i może mieć aluminiową obudowę.

Projekt nie został jeszcze sfinalizowany i wygląda na to, że Apple nadal rozważa kilka opcji. Dynamiczna wyspa będzie mniejsza, natomiast wysepka tylnego aparatu prawdopodobnie przesunie się na środek telefonu. Z tego raportu wynika, że ​​rozmiar ekranu nie jest jeszcze jasny, chociaż poprzednia plotka głosiła, że ​​ekran iPhone’a 17 Slim będzie mniejszy niż ekran iPhone’a 15 Plus.

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego po tym roku model Plus zostanie wycofany z produkcji, sprawa jest prosta – statystyki sprzedaży. Zamiast tego nowy iPhone Slim mógłby działać jak model aureoli, przyciągając znacznie więcej ludzi niż Plus.

źródło

READ  Zaoszczędź 65 USD na Google Pixel Buds Pro przed dużymi aktualizacjami oprogramowania